Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell egy mai nőnek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy mai nőnek ezek közül a leginkább?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Jó kinézet, ami jön egyrészt genetikából, másrészt divat, kondizás stb.
Pénz, amit el is költök luxuscikkekre meg üdülésekre.
Hírnév. Instagram followerek, tág szociális háló, sok ismerős.
Szociális készségek, dark triad személyiség, amit PUA/redpill elvek alapján lehet jól fejleszteni.
Már megint egy hülye incel. Kezetlesd magad pszichológussal és keress magadnak hobbit inkább!
64 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A válaszopciók elég silányak... Ami engem illet, úgy veszem észre, mintha a feltételezés arra utalna, hogy nincs egyetlen normális nő sem, akinek mondjuk számítanak a morális értékek, a lojalitás, az, hogy legyen életcélja stb.

Inkább átfogalmazom: azt feltételezi a kérdés, hogy nem a fent ismertetett dolgok a jellemzők, sőt, nem is kerül számításba, hogy egyáltalán ez opció lehet.

2021. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1: Létezik normális nő, csak az egy tű a szénakazalban. Férfiként ha nincsen csajozási tapasztalatom egyáltalán, mindenképp "bénának" fogok tűnni, így a normális nőket akkor is el fogom szalasztani, ha amúgy lenne esélyem. Másik probléma, hogy egy olyan kapcsolat, ahol a másik fél bármikor otthagyhat, mivel van 300 matche, csak akkor tud szimmetrikus és így jól működő, ha nekem is van valamilyen lehetőség.


Emiatt hosszú távon egyedül az működik, ha nők többségét kitevő 90 -95% igényeit próbálom kielégíteni.

2021. ápr. 26. 19:27
 3/18 A kérdező kommentje:
szimmetrikus és jól működő lenni.
2021. ápr. 26. 19:29
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Az incel pasik miért nem egymással jönnek össze?

Meg lenne oldva a szexhiányuk

2021. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Az első 4 opcióból ha legalább 1-ben kiemelkedő vagy és másik 2-3-ban is átlagos, akkor már viszonylag sok nőnek fogsz tetszeni az életben. De a nők sem egyformák teljesen. Van akit a külső indít be a legjobban, van akit a vonzó személyiség, van akit a pénz. Egyikben se legyél túl rossz és lehetőleg valamelyikben legyél átlagosnál jobb.
2021. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
utolso opcio. koszi, hogy leirtad es nekem nem kell.
2021. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Már megint ezek a hülyeségek, PUA meg a többi amiket nem is tudom mit jelentenek, na meg az alaptézis, hogy a pasik pénzéből akarjuk a luxusigényeinket finanszírozni mert nekünk nem lehet semmink.


Tudod mit, megvan én mit kérek tőled. Egy fülhallgatót amiben az szól 0/24-ben hogy "belélegezni-kilélegezni" 😌

Etetned is kell, mert kajára sincs pénzem. Furikázni is, mert se jogsim, se autóm, se lábam nincs. És a wellnesst is szeretem, oda is el kell vinned 💞

2021. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen hülye vagy, kérdező. Ha valakinek jók a szociális készségei, az szerinted csakis egy morál nélküli narcisztikus pszichopata lehet?
2021. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja és küldöm neked ezt, szeretettel! ☺

(7-es vagyok)


[link]

2021. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#7: Jogos. Ez az alaptézis a 2000es évek párkapcsolati piacáról származik. A feminizmusnak köszönhetően mára megváltozott a helyzet (én így érzem). Persze akinek van félmilliárd forintja meg Lambhorginije az most is tarol, csak azt meg nem biztos, hogy megéri megcélozni, főleg úgy, hogy tendencia ellenem dolgozik. Los angelesben állítólag annak aki ma a pénzével akar csajozni, már a személyi repülőgép az új standard.
2021. ápr. 26. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!