Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet igazán nyomulós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet igazán nyomulós, levakarhatatlan nőt találni?

Figyelt kérdés

Legendák keringenek arról, hogy sok ilyen nő létezik. Soknak nem mondanám, de én is láttam és tapasztaltam már a saját szememmel, hogy vannak ilyenek és nem csak tinik között, hogy rákattannak egy férfire és még akkor is hosszú időn át üldözik a szerelmükkel, amikor a férfi folyamatosan menekül előlük.


Tudom, hogy nem minden férfi szereti ezt a típust, van, aki irtózik tőle, de engem az önismereti munka vezetett odáig, hogy rájöjjek, pont egy ilyen nővel lennék kompatibilis.


A sztereotípiákkal ellentétben nem vagyok sem anyuci pici fia, sem önállótlan, sem félénk, az üzleti életben vagy egy hivatalban bármikor képviselem az érdekemet és kiállok magamért, de a nőkkel kapcsolatban mindig elvérzek.


Sosem tudom a hagyományos férfiszerepet magamévá tenni. Az évek során rengetegszer rászántam magam, működött egy darabig, de aztán újra önmagam lettem. Már az hatalmas erőfeszítést kíván, hogy egy randiprogramot kitaláljak, amit ugyebár a "férfinek illik".


Mindig irigykedve néztem azokat a kapcsolatokat, ahol a srác tényleg sokszor egy tök lúzer volt, mégis valahonnan összejött neki egy igazi duracellnyuszi, aki rángatta volna ki őt az életbe, aki folyamatosan beszélt magáról vagy legalább nem kérdezgetett, csak sétáltak egymás mellett vagy összebújtak, így nem kellett szorongani a srácnak, hogy meséljen magáról, mert ez a legkegyetlenebb kérdés olyannal szemben, akinek szar élete volt.



2021. ápr. 27. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szivesen kölcsönadom a zaklatómat
2021. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

azt ugye tudod kedves kérdező, hogy aki levakarhatatlan az beteg? kötődési és önbizalombeli gondjai vannak, pszichológus tud segíteni rajta. Beteg emberekre áll fel?


Amúgy ne aksarj ilyet. Ebből lesz féltékeny, erőszakos, leláncoló ember.

2021. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es: Nem hiszek ezekben a pszichológiai diagnózisokban. Én a keleti filozófia híve vagyok, amikor két ember jin és jangként összeillik egymással.


De ha úgy tetszik, akkor én meg szintén beteg vagyok és pont ezért illenék össze egy olyan emberrel, aki máshogyan beteg, így kiegészítenénk egymást.

2021. ápr. 27. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

"pszichológiai diagnózisokban"


pedig veled sincs minden rendben ha erre van igényed. Mások görcsös ragaszkodásából akarsz önbecsülést nyerni. a "valaki felnéz rám" szitu. Egoista.

2021. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Én is szívesen kipróbáltam volna egy ilyen nőt!
2021. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ajánlom figyelmedbe a GYK levakarhatatlan kukabúvárját, aki D kosár névre hallgat. Szerintem tetszene neked!
2021. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Kevés ilyen nő van, 100/1. Az is kb a kutyának sem kell, mert olyan buta vagy ronda, esetlen mindkettő. Épeszű, normálisan megjelenésű nő minden ujjára jut normális pasi, nem fog egy után szaladni (ha csak nem Brad Pitt klón az).
2021. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!