Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem léteznek monogám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem léteznek monogám, hűséges nők, csak a régi rendszer tette ilyenné őket?

Figyelt kérdés

A kérdést ez a kérdés ihlette: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tényleg igaz, hogy csak konzervatív, vallási nevelést kapott nők képesek hűségesek lenni és ők is csak addig, amíg ki nem szabadulnak a megszokott keretek közül és olyankor élvezik, hogy pasizhatnak és egzotikus srácokkal szexelhetnek?


Tényleg minden nőben benne van ez az igény és vágy és később is csak a családalapítási igény kényszeríti rá őket arra, hogy hűségesek maradjanak, de börtönként, megalkuvásként élik meg?



2021. ápr. 30. 00:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Természetesen nem. Én például monogám vagyok, nem vágyom és soha nem is vágytam arra, hogy sok pasival legyek, vagy a párom mellett bárki mással. Ehhez viszont valószínűleg nagyban hozzájárul az alacsony libidóm és a tény, hogy érzelmek kellenek nekem a szexhez. Csak azért, mert valaki jó pasi, még nem indít be bennem semmit általában.

Ezen felül alapelvem, hogy azt engedem meg magamnak másokkal szemben, amit én is megengedek magammal szemben. Mivel szerintem nem megbocsájtható bűn a megcsalás és aljas, gerinctelen, gyáva húzásnak tartom, így, ha megtenném, azzal az erkölcsi iránytűm és a magamról alkotott képem alapját dobnám el.

Mint minden emberi működés, ez is némileg összetettebb, mint, hogy "minden nő/férfi", vagy annál, mint amit itt pár sorban ki lehetne fejteni és határozottan nem egy egy tényező, jól kiszámítható döntés és folyamat eredménye.

2021. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Minnél több férfival volt egy nő, annál kisebb az esélye, hogy meg tud maradni egy monogám párkapcsolatban. Nem véletlen volt a szüzességnek akkora értéke 100 évvel ezelőtt.


A kérdést szerintem egy troll férfi írta.

2021. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
"Nem mondanék olyat, hogy várjon, amíg mással kiélem magam..."
2021. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok hűtlen, de őszintén imádom azt hallani, hogy megdőlni látszik ez az 1000 éves sztereotípia, hogy a nőknek érzelmek kellenek, meg a nőknek a szerelem a mindenük, és ők alapjában véve hűségesebbek és könnyebben köteleződnek el :D

Had fájjon kicsit a férfiak feje is, és had gondolkodjanak el kicsit Ők is, hogy egy barátnő nem készpénz, és nem garancia hogy hát voltak érzelmek valamikor, és hát mivel valaki nő és nőként működik, úgy is kitart mellettük akkor is ha félre dug, mert hát a nőknek mindenük a párkapcsolat meg érzelmek ...

2021. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
A b@lfasz “férfiak”miatt ilyenek.
2021. ápr. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
nem értem, hogy a mai világban, amikor már lehet olvasni a neten a valódi női természetről, minek a férfiaknak barátnő
2021. ápr. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
És mi a helyzet a monogám, hűséges férfiakkal? Jaa, hogy ők sem léteznek.
2021. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Undorodom a vallástól, mégis hűséges vagyok a páromhoz immáron 8 éve, soha nem is vágytam másra.

De amitől még a vallásnál is jobban unndorodom, azok a kis h.ülye incel gyerekek, akik az "egzotikus" férfiakkal jönnek, és a koszos, igénytelen erkölcstelenség szimbólumának tartják azt, ha egy nő le mert feküdni külföldivel.

Ha neadjisten egyszer szakítanánk a párommal, komolyan az ilyen kis gyökerek visszautasítása után még bele is vigyorgok a pofájukba, miközben valami jóképű fekete vagy arab srác dug rojtosra kutyapózban. :D

2021. ápr. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha én nagymamámra hallgatok... akkor a férfiakat csak szeretőnek tartom az életembe, és élvezem az örök szingli létet.


De pechjére én mindig komoly (és monogám!) kapcsolatban tudtam csak létezni. Vagy egyedül.

Szerintem ez beállítottság kérdése. Mint mondjuk, hogy valaki heteró, azt soha nem fogja izgatni a saját neme.

2021. ápr. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!