Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki úgy érzi, hogy lelkileg padlóra küldte a nőknél való sikertelenség? Mennyi idős vagy? Régóta próbálkozol párt találni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Akit pár elutasítás a padlóra küld, az amúgy és életképtelen.
2021. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

"Akit pár elutasítás a padlóra küld, az amúgy és életképtelen."

Úristen, akkor mennyi életképtelen nő van. Ők 1 elutasítást sem bírnak ki. Nem tudom minek kell oltogatnod őket. Az elutasítás nehéz, fájdalmas is lehet. Kis empátia jöhetne.

2021. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34, és kb 18 éve.
2021. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, 7 éve próbálkozom, szinte mindent próbáltam, de kinevettek, megaláztak.
2021. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
1: Nagy szerencse, hogy nem te döntöd el, ki életképes és ki nem :D
2021. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 éve nem sikerült semmi. Igen, padlóra küldött.
2021. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!