Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a normális pasiknak nincs barátnőjük, a debileknek meg van?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztelet a kivételnek, és akinek nem inge ne vegye magára.

De tényleg ismerek olyan alakokat,akik akkora gyökerek hogy abba még belegondolni is rossz és mindig van valakijük.

Viszont olyanokat is ismerek akik teljesen normálisak, lehet velük beszélgetni, nem nagyképűek, ott segítenek ahol csak tudnak stb. És mégsincs senkijük. A mai világban ilyen téren valami nagyon el van cseszve



2021. máj. 1. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mire panaszkodnának más különben a nők? Sokaknak " Mohács kell"
2021. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Saját magát mindenki normálisnak gondolja.
2021. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki normális, majd hosszú távon lesz fontos tényező egy kapcsolatban.De előtte valamivel fel kell hívni a nő figyelmét, ebben jók a nagydumások, jóképűek. Egy egyszerű, visszafogott, de normális gondolkodású embernek ez nehezebb.
2021. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy társadalmi igényszínvonalat mutat🐵🐑
2021. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt a nőknek ez kihivás, imádják a drámát, a kattogást, a szarul levést, másrészt azt remélik h majd a faszi megváltozik mellettük, de ha megváltozna elhagyja azonnal. Amivé változtatni akarják az ilyen férfit az pont az akikkel szóba sem állnak mert unalmasak ugye. Ja és azt se felejtsük el h minden nő olyan férfit választ aki az önértékelésével azonos módon értékeli őt. Rengeteg nő borzasztó bizonytalan, "nemkelleksenkinek" tipus, ezért kire hajt az ilyen? Igy van, akinek nem kell, mert ezzel azonos.

Amelyik nőnek rendben van az önbecsülése az pedig értékes férfit választ, mert szereti magát a nő és olyan férfi az ideális aki szintén szereti őt. Ha az előbbi tipust elkezded szeretni hülyének fog nézni, ugyanugy ahogy az utóbbival is ha bunkó állat vagy elhajt a sunyiba.

2021. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Most őszintén, azoknak a gyökereknek, akikbe belegondolni is rossz, hogy léteznek, milyen párjuk van? Elfogadnád azokat a nőket magad mellé? Ha nem, akkor ennyi. Zsák a foltját.


Nem az a lényeg, hogy párkapcsolatod legyen, hanem hogy milyen. Szerintem. És aki normális pasi, az ugyanígy gondolkodik, nem áll le az első szembejövő nővel, aki térdre hullana előtte, mert "csak", hanem ő is ugyanúgy szelektál és keresi az igazit. Még ha nehéz is.

2021. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Ismerek nőket akiket pofoznak.

Szeretik.

Volt hogy egyiküket kirúgta a pasija.Sírva ment vissza.Egyszerűen imádja ha gyomronrúgják, meg jól elverik a száját!

Szó szerint ez történt.

2021. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#2 Nem saját magamra gondoltam

#3 A te válaszodat nagyra becsülöm, tömör és lényegretörő igazság van benne. Köszönöm

#5 Szóval amint olyan lesz a férfi amilyennek a nő akarta utána el is hagyja? Valami azt súgja hogy igazad van sajnos. Viszont ez nagyon aljas dolog a részükről,persze hogy megváltozik a férfi, hiszen szereti és érte teszi, erre a nő mit csinál? elhagyja. Bár szegény ördög nem láthatja előre hogy ez lesz a vége, különben össze se jönne vele.

#6 Azok a nők akik ilyen alakokkal összejönnek, nem jönnék velük össze bármilyenek is

2021. máj. 1. 17:26
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Azoknak a pasiknak NEM azért van párjuk, mert bunkók ahogyan neked sem azért nincs mert te annyira jó fej vagy. Akik jól néznek ki, magabiztosak, azok sikeresebbek a csajozásban. Az már más dolog, hogy az ilyen vadparasztok az áldozat típusú nőket bevonzzák, zsák a foltját ugye. De ha te nem találsz párt, az nem azért van mert annyira jó fej vagy és nem ütöd-vered a nőket. Ugyanis ez csak a prolik között menő. Én csak normális párokat ismerek, sehol nem bunkó a pasi.
2021. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Ez van. A normális unalmas.

És sok nő is nagyon torzult gondolkodású lesz akár kisebbségi komplexus miatt akár gyerekkori trauma , bármi ....

Igazából ezt ne sajnáld hisz ha te normális vagy , nem tudnál úgy viselkedni a lánnyal mint az a paraszt és így a lány se tartana ki melletted. Én is így jártam én se értem miért ilyenek a nők , de biztos nem tudnék paraszt lenni legalábbis olyan akire buknak a nők

2021. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!