Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zárkózott, félénk, lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott, félénk, lányoknál nem sok tapasztalattal rendelkező fiú hol és hogyan tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam emiatt , gondolom ezt a lányok is megérzik.

Nem megy nekem könnyen az ismerkedés, nem tudom hogy lenne-e egyáltalán hozzá türelme egy lánynak.

Az élet többi részén elboldogulok de a lányoknál nagyon béna vagyok.

Barátnőt már szerenék rég óta, így is már elkésve érzem magam.

Sok hasonló fiú azt mondja hogy neki már több barátnője volt.

Mi az a kor amikor már tényleg elkésett az ember?

A többségnek szerintem max 22-23 éves koráig összejön az első barátnő, de én már efölött vagyok kicsivel.


2021. máj. 2. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Társkereső. Próbáltad már? FB, Badoo ilyesmi.
2021. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

zárkózottan és félénken mégis hogy működne a kapcsolat?


minden a lány kezdeményezne, ő vinné a kicsi hátsódat mindenhova, szervezne programot, mert te "félénk vagyok és zárkózott" kifogáshalmaz mögé bújnál?


Mernél fele flörtölni? Mernéd megölelni, megcsókolni? Mernél neki ellent mondani és kifejezni a véleményedet akkor is ha neki ez nem tetszik?


Miért is lenne egy lány egy olyan pasival, aki a saját árnyékától is megijed? Mit is tudna veled kezdeni?


Normális kapcsolathoz kell egy egészséges énkép, ami láthatólag neked nincs meg.

2021. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Társkeresőt ne próbáld ki, csak még jobban elveszi a magadba vetett hitet. Hacsak nem nézel k iextrém jól. De gondolom nem, mert különben lett vonla már csajod.

A legjobb amit tehetsz, hogy megpróbálsz bekerülni egy olyan társaságba, baráti körbe ahol vannak nők is.

2021. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Domináns nőkkel ismerkedj és lehettek majd olyanok, mint Mézga Géza és Paula.
2021. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

"A legjobb amit tehetsz, hogy megpróbálsz bekerülni egy olyan társaságba, baráti körbe ahol vannak nők is"


Ő lesz a sarokban álldogáló srác, aki még szemezni se mer a lányokkal.

2021. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Lefőtt már neked a kávé!


15 évesen már szexelni kell hogy kialakuljon a magabiztos férfiasság! Ami neked nincs!

2021. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Interneten. Facebook Dating, Tinder, badoo, bumble.
2021. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Smpixie próbáld ki. Az fontos hogy írd oda az adatlapodra hogy szub pasi vagyok domináns nőt keresek.
2021. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Társkeresők vagy add fel
2021. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy nagyjából sehol. Hiába mész fel társkeresőre, mert legkésőbb az első randin kiderülne, hogy a félelmeid gátolnak még egy normális beszélgetés lefolytatásában is.

Társkeresés előtt meg kell szoknod az emberekkel való érintkezést, kommunikációt ezt meg csak gyakorlat által lehet. Kell keresned egy közösségi hobbit, ahol tudod, hogy sok nővel és férfival fogsz érintkezni. Ennek keretein belül ismerkedj mindenkivel, csak haveri, barátkozási szinten.

2021. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!