Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy társkeresőn megismertetek egy jó pasit, amikor kiderült, hogy gyereketek van, akkor meg nemes egyszerűséggel eltűnt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 16:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
És ezzel mi a gond? Csak a nőknek van joga eltűnni?
2021. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

jah, hát végül is semmi, csak érdeklődöm, ki mit tapasztalt

bár nem értem mért tűnnek el, mintha allergiások lennének más emberek gyerekére

2021. máj. 2. 16:36
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pl saját gyereket sem szeretnék, nem hogy másét :)
2021. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%

Pontosan :D

Nem is beszélve a gyerekviselt testről, a szinte összehozhatatlan talikról, eleve más kölyke, meg az ilyen nő nem szeretőt keres általában hanem vmi béta ellátó csávót, aki pénzeli anyucit meg a gyereket.

2021. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
És ezzel mi a gond? Rengeteg férfi nem akarja más kölyket mevelni. Ez normális szerintem. Én Nőként sem állnék le olyan pasival, akinek gyereke van. Mivel szeretnek sajátot.
2021. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

érdekes, mások meg teljesen idegen gyerkőcöt fogadnak örökbe, ha már kicsúsznak az időből, vagy pl meddőség miatt


az egyik pasi még azzal állt elő, hogy ő már évekkel korábban is írt nekem társkeresőn, ezt képernyőfotóval is tudná igazolni, miért nem őt választottam annak idején :/

2021. máj. 2. 16:51
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem akar fizetni, más gyerekére!
2021. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Én nem állok le ilyenekkel. A képükön látszik, hogy nyomik, így én sose jártam így és nem is fogok.
2021. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem fordult elő ilyen. Eleve kiírtam az adatlapra. Első pár levélváltás során annyira hoztam szóba, hogy biztosan tudjam, hogy tisztában van azzal, hogy van két gyerekem. Akit ez zavar, az eleve rám se írt. Nincs ezzel semmi gond.
2021. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Ez a gyerekvállalás trollja.

Na kezdődhet a pénzéhesribianyázás.

Boldog Anyák napját 😒

2021. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!