Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az elhízott nők állnak velem szóba, akkor csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 19:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
14%
Ez a te szinted akkor. Fogadd el!
2021. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem szabad elfogadni azt ami nem vonzó a számunkra.

Ha valakinek csak ilyen jut, és az ilyen nem vonzza akkor egyedül marad. Aki csak a magány miatt bevállalja az meg is érdemli, sajnos sok ilyen önérzet nélküli alak is van, akiknek mindegy csak luk legyen rajta egyel több mint neki van.

Szánalom az ilyen!

2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%

Jajj istenem! Hogy lehet ilyet írni?:D Miért lenne baj, ha a kérdező kövér nőkkel jön össze, ha őt nem zavarja? Nem kell csak azért keresni a nőket, mert luka van és meg lehet dugni.


Engem az érdekel, hogy a kérdezőt, ez miért zavarja, hogy elhízott nő.

2021. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
42%

Mit jelent az hogy elhízott? Egyébként nekem 65kg felett már azok (165cm-hez). Ha innen indulsz ki, a nőknek több mint a fele az. A karcsú és szép nők felsőkategóriát képeznek, gyakorlatilag ők bárkit választhatnak kortól, külsőtől, egzisztenciától függetlenül. Ha csak szimplán karcsú, de átlagos arccal, ő megszerezheti a férfiak 95%-át. Ha te csak átlagos férfi vagy, akkor marad az, akinek te megtetszel, vagy akinek más nem jut csak te.


Egy szép nő luxus termék, amit vagy így, vagy úgy de fenn kell tartani. Már a megszerzése sem egyszerű, de onnan kezdődik az igazi kanossza járás. Kellene neked ez? Nem hiszem. Az elhízott nőkre kevesen gerjednek, ők kénytelenek beérni azokkal, akik nagy levegővel, de elviselik őket, vagy férfiben is ugyan olyanok.

2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%

"Az elhízott nőkre kevesen gerjednek, ők kénytelenek beérni azokkal, akik nagy levegővel, de elviselik őket, vagy férfiben is ugyan olyanok."

És ennek a férfi részéről mi a fene értelme van?

A rendszeres szex, vagy hogy ne legyen egyedül? Hiszen ha nem vonzó akkor a szex sem jó vele (szerintem, én így tapasztaltam férfiként), tehát semmi, de semmi értelme nincs az egésznek így, sokkal inkább egyedül akkor.

2021. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
28%
Én elhízott nő vagyok és a szőrös nagy pocakra bukok. Alatta jó nagy, kemény broki legyen.
2021. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
59%
Ha ez megnyugtat téged, a karcsú, szép nők is idővel ugyanilyen elhízottak lesznek, ha már megszerezték a pasit. Az összes haverom így járt. Úgyhogy tök mindegy, meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy a nők kövérek. Ha figyeled a COVID-hireket, akkor látod, hogy pont ezek halnak meg még fiatalon is, rájuk jár a rúd. Most tűnik fel még a Kormánynak is, hogy ez nem jó így, hogy mindenki elhízik.
2021. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%
15. Te tudod mennyi igénytelen pasi van a világon? Lyuk-lyuk, oszt' jóvan-e... Az gondolod hogy a párkapcsolatok 100%-a úgy működik hogy tetszenek egymásnak kölcsönösen? Hát van még mit tanulnod a világról! ;)
2021. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
50%
17-es. Sajnos igazad van, a 40 feletti nők között már nagyítóval kell keresni a karcsú nőket, ők vagy konditerem szökevények, vagy genetikailag szerencsések. Ezekből nagyon kevés van, de őket megszerezni csak a kiváltságosok tudják.
2021. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
29%

14-es igazi világ lúzere, aki itt éli ki magát :D luxusnők mi :D bizony ám egy jó nő karcsú. karcsú és ennyi :D


19 te ne is keresgess, neked semmi sem jut.


Kész vicc az ilyen majomparádé ilyenkor. mikor előadják a negyvenes vesztesek, hogy jaj be kell érni lejjebb, mert így akarják feloldani magukban azt a feszültséget, hogy senkinek sem kellenek.


És hiába is álltok neki rizsázni. aki ilyenkor képes nőket szídni, bizony nincs mellette egy jó nő, de másmilyen sem. És nem is lesz, mert értelmes nők sikítva futnak az ilyen bárgyú embereketől

2021. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!