Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az elhízott nők állnak velem szóba, akkor csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 19:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#30

Te osszejonnel tulsulyos Nővel?

2021. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk és pl. vallási alapon nézzük, Jézustól, Pál apostoltól csóróbb ember nem igazán létezett a Földön és mégis ő Isten gyermekei. És jó vicc pl. ezt a két embert nézik le, amikor a kövér emberekre rá van írva a hét főbűn egyike: a falánkság
2021. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok vallasos. Hisz ebbem a baromsagban ma még valaki?
2021. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

29# se olvasni, szöveget értelmezni nem tud, és avval a fogalommal sincs tisztában mi az az ellentmondás, gyakorlatilag azt sem tudja hogy ő maga miket írt egy sorral feljebb.

Aki nemcsak kövér de ilyen rémbuta is, az mégis mit képzel, kinek kell?

Megnézném azt a szerencsétlen férfit aki összeáll vele

2021. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

20-as. 40-es lúzer mi? :D Világ éltemben voltak nőim, most figylj: karcsú, vékony volt az összes. Tudod, ilyen az ízlésem, és nem a divat, meg a trendek befolyásolták. Emellett ugyanilyen fontos volt, hogy polgári értékrendet képviseljen, legyen iskolázott, legyenek emberi céljai. Már csak azért is, mert én is ilyen vagyok! Érzelmileg, szellemileg, mentálisan, emellett kulturálisan lehetőleg magas szintet képviseljen.


Most figyelj! Ilyen volt az összes, a horgonyt meg már régen kidobtam, mert házas vagyok. 9 éve. Hogy mit értünk el, az nem fórum téma. Most akkor erre milyen kemény, lehúzó, bealázó szöveget kreálsz erre? Ja, hogy biztos kamu! :D Hát ki mihez vagy kikhez van szokva! Nem tetszik bennem hogy kimondom amit gondolok? Ez megint nem az én bajom. Nem tetszett hogy nem tartom vonzónak a kövér nőket? Nem az én bajom. Egyébként miért tartanám annak, amikor én sem voltam sosem az, sportolók között éltem le az életem, a családomban sem volt egy kövér sem, a zsíros ételeket nem eszem meg... Zavar hogy van ízlésem? A beszólogatós megjegyzéseknek az a pszichológiája, hogy a másik ember energiáját akarod elszívni azzal, hogy felbosszantod. Engem mivel tudsz te felbosszantani? :) Szétnézem magam körül, és azt látom hogy előrébb tartok, mint amit vártam. Nekem lenne problémám? Ja, hogy te egy anonym fórumon beszólsz? :D Hát ennél nagyobb problémám ne legyen!!! Éééértem... azt szeretnéd ha nekem nem lenne párom, én egy lúzer lennék, 60 éves koromban is a 90 éves anyámmal élnék... értem! Sajnos ezt már bebuktad, a negatív megjegyzéseiddel meg csak magadat rombolod, de hogy ezt felfogd, (f)el kell jutnod egy szintre.

2021. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Igen én is így vagyok .

Nem vagyok kigyúrva nem vagyok jó pasi de olyan ocsmány öreg nők jelolgetnek hogy sírni tudnèk

2021. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!