Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Lejjebb kellene adnom?

Figyelt kérdés

Egy átlagos külsejű férfi (ne legyen elhízott, vagy 175cm alatt, átlagos arc, ne nézzen ki úgy, hogy 20ból 20 ember azt mondja rá, hogy elképesztően ronda, hogy tudsz vele lenni), a nettó fizetése ne legyen 250 ezer alatt, legyen egy alap tudása/műveltsége (politika, tudományok, stb.), végzettségét tekintve legyen meg az érettségije. Hűséges legyen, ne legyen antiszociális, legyen illedelmes, ne egy paraszt. Ne legyen idegbeteg, ne beszéljen csúnyán (gondolok itt arra hogy f***szop* és társai). Ne legyen elvált, vagy apuka. Ne legyen egy szobanövény, lehessen vele néha programokat szervezni (mozi, étterem, baráti összejövetel, strand stb.)

Ha nincs lakása, vagy a szüleivel él, az nem probléma, nekem van saját lakásom, de ha nem lenne elvárnám tőle. Az sem probléma, ha nincs kocsi, Budapesten élek, szerintem nem fontos.


Ezek nagy elvárások, lejjebb kellene adnom?



2021. máj. 2. 21:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, te hozod-e ezt a szintet minden téren.
2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
6%
Életkor?
2021. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
0%
Életkor? Magasság? SÚLY???
2021. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem nagyok az elvarasaid, de a tapasztalataim szerint a ferfiak 80 szazaleka igy vagy ugy, de nem tudja megugrani oket. :(

A maradek 20 szazalek meg az, aki mar parkapcsolatban el.

2021. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tucatnyi ilyen pasit lehet leakasztani egy nap alatt.
2021. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne leadni?


Nekem férfiként is vannak elvárásaim, amik miatt nem igazán találok párt.

De már bebizonyosodott hogy olyannal aki nem felel meg, nem érzem jól magam. Akivel pedig nem érzem jól magam minek legyek együtt?!

2021. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy egyetértek, az elvárások magassága többnyire attól fügf hogy te tudod-e hozni őket, vagy legalább tudsz annyit nyújtani hogy valahogy egálban legyetek.


Pl en egyetemre járok és igen, előnyben részesítem azokat, akik szintén egyetemisták vagy legalább x ideig jártak egyetemre. Az ha valaki pl jart de nem fejezte be, az is oke, benne lehet a pakliban. De nem érezném fair elvárásnak ha sose jártam volna még az egyetem közelébe se.


Hozzáteszem az hogy előnyben részesítem nem jelenti azt hogy minden mást kizárok.


Vagy pl nem várok el speciel semmilyen fizetést mert pl tanulmányaim miatt, nekem sincs. Nem lenne fair ha azt mondanám én a 0 jövedelmemmel, hogy nettó 300 alatt senkivel se jövök össze.


Szóval ezek függnek attól is, te milyen vagy.


Valakinek ez a szint is magas, valaki mérföldekkel "feljebb" van.

2021. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen normálisak az elvárásaid... Nekem is kb ennyi lenne, de nehéz ilyenekkel összefutni.
2021. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez nem sok.
2021. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

164 cm vagyok de javarészt magassarkúban vagyok, ezért számít a magasság nálam.

55 kiló vagyok.

25 éves.

Én is hozom ezt a szintet, fizetés terén is, van egy alap műveltségem és fogalmam mindenről.

Van érettségim + két szakmám. Hűséges vagyok satöbbi. Hozom én is ugyanezt a szintet, amit elvárok.

2021. máj. 2. 22:03
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!