Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek is van "hogyan pasizzun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek is van "hogyan pasizzunk" oktatóanyag, képzések?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit tanitanak? Miben különb mint a pua?
2021. máj. 3. 05:42
1 2
 11/20 Sunshinedoll ***** válasza:

Elvileg megkérdezik a férfiaktól és idéznek tőlük, nyilván az igazságot nem tudom, nem is érdekel, mert ha férfi, ha férfi ruhába bújt nőről van szó, én nagy ívben les-zrom, mi jön be a férfiaknak :D

Eddig is lesz-rtam, és mindig kaptam pasit, ha kellett.

2021. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, de általában ez arról szól, hogy hogyan legyél kurvoid. :))
2021. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Van. Ennyi az egész:


SMINK + FODRÁSZ: [link]

RUHA: [link]

GYAKORLÁS: [link]

2021. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Amúgy az a vicces, hogy a randi korú nők többsége nem olvas női magazinokat, pláne Kiskegyedet meg Nők lapját. Én már rég elmúltam negyven és ezeket max a fodrásznál szoktam átlapozni. Ezeket az újságokat főleg nénik veszik, nagymamák, unatkozó háziasszonyok. Úgyhogy szerintem a randi korú nők inkább olvasnak Almási Kittit, Csernust, Pál Ferit és más hasonló könyveket. Amelyek azért egy fokkal magasabb intellektust igényelnek és igen, arra serkentenek, hogy önmagadon dolgozz.
2021. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

14.-nek.


Az semmi, de olyan barmokat is olvasnak és istenítenek, mint az a "Női önbizalomedző" majom.


Miközben a legtöbb férfi elvárása ennyi: [link]

Magasról tesznek rá a pasik, hogy van-e diplomád, szereted-e a kutyákat, szülni akarsz 4X, ...

2021. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A saját nevedben beszélj csak! A férfiak nagy többségét érdekli a nő a kinézetén kívül is.
2021. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15 Jó, de egy normális nő nem egy hozzád hasonló gyökeret keres, hanem olyat akivel jól lehet beszélgetni, intelligens, művelt és vannak emberi érzései. Ahhoz meg nem elég a jó test, ami mellesleg nem mindenki számára elérhető.
2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16.-nak.


De 90%-ban a külső dönt! 100-ból, hány pasi mondaná neki, hogy köszönöm nem kérem: [link]

2021. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresésről beszélünk, nem arról, hogy kit kell megdugni. Abban nem a külső dönt. Neked lehet elég ha feláll a farkad a nőre, de a legtöbb férfi összetett személyiség, sokféle szempont alapján dönt.
2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de nem olyan jellegűek, mint a PUA. Inkább ez a Cosmo "mi jön be a pasiknak" rovat, "megkérdeztük az utca férfiját" stb. Illetve rétegkategóriában ne tudd meg, mennyi szakkör, kurzus stb. van arról, hogy hogyan tud egy nő felszedni magának pénzes / gazdag, előkelőbb férfiakat... attól kezdve, hogy milyen helyekre járjon addig, hogy hogy üljön, hogy tartsa a kezeit, milyen témákban szólaljon meg stb.
2021. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!