Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy tényleg ennyire rossz a férfi társadalom a társkeresőkön, hogy 7 éve rajta vagyok a randivonal társkeresőn és még egy kapcsolat sem jött össze?

Figyelt kérdés

Csinos nőnek mondanak a munkahelyen.. 174 cm vagyok és 62 kg és hosszú szőke hajam van, tényleg nincsenek magas igényeim de már kezdek belefáradni.. sok randim volt de mind borzalom eddig.

Ezek voltak eddig :

- csak anyjáról beszél

- csak magáról beszél

- állandóan pénzével kocsijával jön

- beszélgetni nem tud csak hallgat

- nagyon tesze tosza

- köpköd

- káromkodik


2021. máj. 3. 11:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

20

Bocsi. :)

2021. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
77%

Vicces megint a szitu. Jött a nő, hogy milyen rosszak a férfiak vagy vele van baj. Aztán, csak arra reagál, hogy jaaa, a férfiakkal van a baj. Arra nem ír semmit, hogy vele van a probléma.


Kérdező: Ilyen értelmi szinttel soha nem fogsz normális férfit találni. Egyszerűen nem való neked.

2021. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők általában iszonyat válogatósak, ha pedig lenne vmi, lemondják, aztán szenvednek.
2021. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elmond a valódi önértékelésedről az h kikkel vagy hajlandó randira menni. Ugye egy vmi már sokszor előfordult de még mindig várod h az alma körte ízű legyen.
2021. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

24

És szerinted én honnan tudtam volna, hogy nekem kell majd pasikákra várnom? Jah, nyilván nem kellett volna várom rájuk, de ugye valahol úrinő vagyok. Vagy a kakis sztori? Fel lehet erre készülni, hogy valaki a kakijával fog szórakoztatni első randin? stb.

2021. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
75%
#25: Az a fura ebben, hogyha egy férfi szív nőkkel, akkor lazán odahányjátok, hogy biztos OLYAN nőket választott, de amikor nők válogathatnak jóval több pasi közül, felháborodtok, hogy miezmá', hogy ugyanazt lemerik nektek írni.
2021. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Ilyen degenerált férfiak vannak neten? Félszemű férfival életemben nem találkoztam még. Süketet egyet ismertem.

Ez a kakis sztori és a többi, hát ez vicc, ez a netes randi? Ha igaz, akkor egy nőnek sem szabadna fenn lenni neten? Különben ezek a férfiak küldtek nektek első levelet? Abban hogy írtak magukról? Arc fotót kértetek? Ki lehet szűrni a fél szeműt, azzal nem megyek randira.

2021. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarom bántani a félszeműeket. Az első volt igazán durva. Nem mondta meg előre, bementem a teázóba, megcsillant az üvegszeme a fényben. Azt hittem, felállok és elmegyek. De nem mentem, mert (ahogy írtam) úrinő vagyok. Egyébként kedves és normális volt, sajnáltam nagyon, hogy nem mondta meg előre, hogy mi a helyzet, nem lett volna kizáró ok.

A másodiknál kb. 5 perc után magától megmondta, nem látszott. Egyszerűen genetikailag túl nagy volt a szeme (belülről, vagy nem tudom) és megvakult az egyik szemére. Az volt a para, hogy a másikra is megvakulhatott bármikor. Ez sem zavart annyira, mert az illető tök szimpi volt, de nagyon nem az esetem.

A harmadik csak úgy mellesleg említette meg, nála sem látszott. Ha jól emlékszem, valami munkahelyi baleset miatt (hegesztésnél a szemébe pattant fém).

Én nagyon sok férfinek írtam, nekem nem írtak sokan.

És nagyon fontos, hogy nem, nem szűrnék ki valakit azért, mert félszemű vagy fél fülére nem hall. Azért szűrnék ki valakit, mert nem mondja el előre.

2021. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Féefiként 5 hónapig voltam fent.Ezalatt volt 2 kapcsolatom és egy harmadik,ami most is tart.

Azért érdekes volt,mert közben elég sokat beszélgettem nőkkel.

Valóban voltak akik 5 éve már ott voltak.Sőt mikor én már elfelejtettem az egész tarskeresőzést,kivancsiságból benéztem,még mindig ott voltak.

Túl sokat akarsz,vagy nem vagy valami aktív.Ez abvól is latszik hogy 7 evre felsoroltál 6,7 személyt ,akivel nem jött őssze.

Szval ha évente randizol,akkor ne csodálkozz!!


Másra nem tudok gondolni.

2021. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

29

Gratulálok. Akkor nálad a bölcsek köve és a szerencse nem tudom mije. A szerencse tallérkája.

2021. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!