Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy tényleg ennyire rossz a férfi társadalom a társkeresőkön, hogy 7 éve rajta vagyok a randivonal társkeresőn és még egy kapcsolat sem jött össze?

Figyelt kérdés

Csinos nőnek mondanak a munkahelyen.. 174 cm vagyok és 62 kg és hosszú szőke hajam van, tényleg nincsenek magas igényeim de már kezdek belefáradni.. sok randim volt de mind borzalom eddig.

Ezek voltak eddig :

- csak anyjáról beszél

- csak magáról beszél

- állandóan pénzével kocsijával jön

- beszélgetni nem tud csak hallgat

- nagyon tesze tosza

- köpköd

- káromkodik


2021. máj. 3. 11:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 5 hónap alatt 3 kapcsolat... Hát nem tudom... Nem túl biztató.
2021. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

30#

??

Miért?

31#

Nézd, nem linkeskedni voltam fent,hanem kerestem komoly kapcsolatot.Sajnos nem voltak hosszútávúak.Ez benne van a pakliban.Nem csak rajtam állt a dolog.

2021. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha 7 év alatt SEMMI normálisat nem sikerült összehozni, és mondjuk folyamatosan fent vagy, nem évi 1x ránézel, akkor valószínűleg benned is van hiba, mondom nőként. Azért gyanítom, hogy nem mindenkinek válaszolsz vissza - azt lenne érdemes megnézni, hogy akit figyelemre sem méltatsz, azok között nem lenne-e normális. De ha olyanok miatt passzolsz embereket pl., hogy "túl jófiúnak tűnik", "nem trendi a haja / pulcsija", "nincs ilyen-olyan fizuja, diplomája", szóval felszínes dolgok miatt, akkor neked is van benne részed. De az is lehet, hogy szimplán csak peches vagy.


Ja, és a "csinosnak mondott" - tényleg kérdés, kik mondják. Azért vannak elfogult, meg "jaj, a Mucit nem akarom megbántani" típusú rokonok és barátok.

2021. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

És hány levél után mész el randira? Én régebben társkeresőztem, de rájöttem, hogy bár nem levelezőpartnert keresek, azért érdemes pár levelet váltani, mielőtt találkozunk. Aki úgy írt, azzal inkább nem találkoztam.

Egyébként sok nő a pénzes pasikra hajt, ezért sok csóró úgy csinál, mintha lenne neki, ilyennel én is találkoztam. Akinek tényleg van, az inkább titkolja, nehogy a pénze miatt kelljen a nőnek. Azt én sem szerettem, mikor első randin az autójáról meg az anyagi helyzetéről beszélt, az kapásból kizáró ok volt.

2021. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Írtam neked. Nem válaszoltál. Veled van a baj.
2021. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt mindenesetre le lehet szűrni, hogy az emberismereted nem az erős pontod, ha ennyire abszolút nem tudod kiszűrni a suttyókat a jelentkezők közül. Ebben az irányban érdemes lenne fejlődni, társkereséstől függetlenül is.


Én férfiként 20 éve ismerkedtem először nővel az interneten, azóta jó pár társkeresős korszakom volt már, messze nem volt amúgy az egész egy sikertörténet, de az biztos, hogy se buta, se viselkedni nem tudó, se egóbajnok nővel nem futottam soha össze. Fogalmazásmód, helyesírás, felvetett témák stb. alapján egyáltalán nem nehéz ugyanis pár levél után kiszűrni ezeket.

2021. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
40%
Az a gond, hogy nemcsak társkeresőn vannak többségben, hanem úgy általában a valódi életben is. Én még nem találkoztam normális férfival.
2021. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

:))

Van normális férfi, csak nagyon kevés.

2021. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

37#

Mit szedsz?

2021. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Bolcs_Elek ***** válasza:

Igaza van a33-nak. En is irtam neked privatot, ahogyan tobben masok is, valasra se meltattal.


Ezek utan panaszkodsz?


Senki se eleg jo neked.


Amikor meg mar lejjebb adod, akkor meg te nem fogsz kelleni senkinek

2021. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!