Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig vagyok érdekes bármire is egy nőnek amíg ki nem derül hogy kicsi a farkam és nincs saját lakásom ahova tud jönni dugni ?

Figyelt kérdés
És miért hazudják utána hogy nem az miatt dobnak vagy tiltanak? Akár egy nappal a randi előtt? Vagy csak nekem furcsa hogy amíg ezek az infók ki nem derülnek megy ezerrel a szexcset a legmocskosabb részletekkel, intim fotó cserével, aztán mikor kiderül hogy nincs hol dugni és kicsi a méretem ez az egész hirtelen megváltozik és máris nem vagyok férfi a nő szemében és nem tud energiát fektetni ilyen szexbe ismerkedésbe

2021. máj. 3. 13:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki mocskosul szexcsetel veled, akkor valószínűleg dugni akar. Ha ehhez nincs se hely, se "felszerelés", akkor mire számítassz?
2021. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak trollkodás, vagy ma már komolyan alap szex előtt nemiszerves képeket váltani?

Ha tényleg így megy, akkor én nagyon öregnek érzem magam. :D

2021. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt egy srác ,akinek extra kicsi volt a mérete. Amikor levetkőzött úgy éreztem mintha megrontanék valakit ...mintha egy kisfiúval lennék.Szóval nem tehetek róla egyszerűen kiábrándító volt az egész.
2021. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
#3 de akkor miért nem lehet elmondani hogy mekkora kell? És miért kell azt mondani hogy pl 18 túl nagy és főleg olyanokat hazudni hogy 8-10 centissel meg isteni a szex
2021. máj. 3. 13:44
 5/44 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az első válaszolóval!

A szexhez nem árt a hely és a szerszám sem...

Ha kapcsolatról van szó, számomra azért fontos, hogy ne anyuval lakjon stb.

Nem kell, hogy saját lakása legyen, de egy albérlet bármi szerintem nem valami nagy elvárás a mai világban.

A kis farkakkal nincs túl sok jó tapasztalatom. Ha számomra kiábrándító vagy nem élvezem vele a dolgot nyilván nem fogom folytatni.

És ha kis cuki vagy akkor nyilván nem foglak megbántani és a szemedbe mondani, hogy nem jön be a szerszámod stb...

29/N

2021. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
Csodalkozol? Mi a francot kezdjek egy olyan pasival, akinek meg saját lakása sincs? Hova akarod vinni a Nőt amugy?
2021. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
#1 arra az elején is utaltam hogy kicsi. És neki van lakása , van autó , természet ( mert ott is csinálta már többször ) és felajánlottam a bérelhető lakást is, de egyik se volt jó neki
2021. máj. 3. 13:45
 8/44 anonim ***** válasza:
97%

Egy nő sem mondja szerintem, hogy 8-10 centissel isteni a szex. :D volt dolgom egy elég kisméretűvel (nem 10 centissel..) és konkrétan megkérdeztem szex közben, hogy kicsúszott? (pedig kb életem 3. szexe volt, tehát még tapasztalatlan is voltam...)

Sajnálom, de ez van.

Ráadásul én sem mennék át anyucihoz dugni, még ha a kis faroktól el is tekintenék.

2021. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

#2 nem mondtam hogy nemi szerves , azt írtam intim ...

És amint látod vagyis èn látom sajnos alap hogy lecsekkolják a méretet mert alapfeltétel a megfelelő méret

2021. máj. 3. 13:48
 10/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom hány éves vagy. Nekem 27 évesen nincs saját lakásom, sőt képzeld nem is egyedül élek (hanem lakótárssal albérletben), de így is tudok nőkkel ismerkedni, idén is voltam párral és komoly kapcsolatom is tavaly ért véget. Mondjuk 30 felett már nem ugyanezt az életet képzelem el magamnak (albérletben, lakótárssal), de rengeteg huszonéves lányt szintén nem zavar, hogy még nem egyedül élek.


A pénisz részről nem tudok nyilatkozni, nekem 17 cm és nem volt még rá panasz.

2021. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!