Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig vagyok érdekes bármire is egy nőnek amíg ki nem derül hogy kicsi a farkam és nincs saját lakásom ahova tud jönni dugni ?

Figyelt kérdés
És miért hazudják utána hogy nem az miatt dobnak vagy tiltanak? Akár egy nappal a randi előtt? Vagy csak nekem furcsa hogy amíg ezek az infók ki nem derülnek megy ezerrel a szexcset a legmocskosabb részletekkel, intim fotó cserével, aztán mikor kiderül hogy nincs hol dugni és kicsi a méretem ez az egész hirtelen megváltozik és máris nem vagyok férfi a nő szemében és nem tud energiát fektetni ilyen szexbe ismerkedésbe

2021. máj. 3. 13:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
56%
Ha átmentek innen amúgy a Szexualitás topicba, ott tényleg naponta van 1-2 kérdés a farokmérettel kapcsolatban és ott tényleg szokták egyesek azt hazudni, hogy a 10-13 cm az számukra jó méret.
2021. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy baromi felsznes vagyok, de a nem párkapocsolatról lenne szó, hanem célirányosan csak dugni szeretnék valakivel, akkor nyilván szelektálnék, és olyannal találkoznék csak, akinek szép, kívánatos farka van.
2021. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

#5,#6,#8,#10 főleg a női válaszolók

Ha olyan nagyra vagytok magatokkal akkor miért nem lehet hozzátok menni? Miért csak a pasinál lehet dugni ? És főleg közben fennhangon mondogatni hogy nem számít a pénz meg a lakás autó

Amúgy ahogy írtam felajanlottam a bérelhető lakást , állítólag van amikor egyedül van otthon illetve a természet is opció lehetet volna. Ezért még az első találkozót is vissza mondani elég álszent dolog vagy ha ennyire fontos tétel a lakás ( még meg is értem valahol ) akkor miért nem köti ki az elején: nem számít a pénz és a méret de azért legyen saját lakás (albérlet ) és min 16-18 cm

2021. máj. 3. 13:59
 14/44 anonim ***** válasza:
91%
16 cm alatt én sem dugnék csak úgy senkivel, ne haragudj! Párkapcsolatban természetesen más.
2021. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
#10 bocs nem reagálok a válaszodra, azaz hogy nagyf🤬szú fiatal srácként sorra húzod meg a fiatal csajokat akik élvezik az életet ahogy te is. 40 után kicsit másabb a világ , és nem mindenki a vágyott anyagi szintet tudja elérni
2021. máj. 3. 14:03
 16/44 anonim ***** válasza:
98%

40 évesen nincs lakásod???


És azért nem hozzám, mert rendkívül illuzioromboló, hogy csak nálam lehet! Eleve, annak is már megvan a maga varázsa, amikor a ferfi eljön értem, hazavisz magához, randi után pedig haza is visz.

2021. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
98%
ja, hogy 40 felett vagy? Ez így még viccesebb:D
2021. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 Derjaderja ***** válasza:
95%

Én most így úgy érzem, hogy a stílusod miatt is visszamondanám a randit. A lakás hiánya csak hab a tortán.

10cm nem extrém kis méret, ha amúgy minden klappol, szerintem sokakat nem zavar, nem mindenki a nagy méreter szereti (nekem pl fáj a nagy, talan mert pici vagyok és béna az anatómiám - de nehogy rám írj, párommal boldog családanya vagyok).

2021. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

#16, #17 ja hogy akinek nincs lakása az nem ember.

Ezt meséljétek el annak a pár száz ezer embernek akinek elvitte a bank a lakását , annak a pár tízezer embernek aki hajléktalan és annak a pár millió embernek aki a létminimum alatt él...

Akkor tényleg nem vagyok most már felháborodva ...

#16 akkor te is csak tartod a

p🤬csádat és ennyit teszel a kapcsolatba... randi kocsi fuvarozás stb nálad ezt jelenti a romantika...

2021. máj. 3. 14:14
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hozzám jönni dugni. Attól még illúzióromboló, hogy valaki anyuci szoknyája mellől akar befűzni dugni a kis farkával, már bocsi.
2021. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!