Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autizmus fiatal felnőtt korban. Férfiak, Ti hogy állnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó vagyok, és egyáltalán nem megyek emberek társaságába. Mióta lett ez a maszk rendelet, (és bár van autista kártyám) nem megyek boltba a szüleimmel, mert eléggé bicskanyitogató lennék mások számára. Maszkban pánikrohamom lesz. Ha nagy tömeg gyűlik körém, vagy ha az utcán egy iskolás csoport jön velem szemben, igyekszem kikerülni, de ha nem megy, nagyon zavart leszek, nem lehet hozzám szólni olyankor.


Ügyet intézni, telefonbeszélgetést lebonyolítani nem tudok. Elfelejtem még a nevemet is, össze - vissza beszélek, így kerülöm az olyan szituációkat. Alap dolgok nagyon nem mennek nekem. Például kötni nem tudok, fejben számolni, emberek arcát néha nem ismerem fel, esetleg összetévesztem mással.


Nem az a fajta vagyok, aki gyermeket akar, (amúgy sem tudnék vele mit kezdeni) kutyás vagyok.


Főzni még nem sok mindent, de azt azért tudok. Egyébként is úgy képzeltem el a kapcsolatomat, hogy én otthon főzögetek, rendet tartok, férfi meg dolgozik valami könnyebb melót. Én állami támogatást kapok, ha esetleg hozzám hasonlóval találkoznék, akkor is elboldogulnánk.


Nekem nincsenek nagy elvárásaim.


Titeket zavarnának ezek a tulajdonságok?


2021. máj. 3. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát nekem ez nem menne

Mintha kapnék egy felnőtt "gyereket"

Szükségem van rá hogy a párommal jól érezzem magam, eltudjak vele menni kikapcsolódni, egy baráti társaságba stb...

2021. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Ennél kevesebb dolog is volt már kizáró ok. De, őszintén nem tudom, hogy reagálnék. Lehet, hogy személyesen lenne benned valami, ami megfogna. Lehet, hogy nem.

Egyébként meg nyugi, nő vagy. Akármilyen negatív tulajdonságod is van, lesz rád férfi jelentkező. Maximum nem a legjobb, de lesz.

2021. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
gondolom, őszinte válaszokra vagy kíváncsi: igen, zavarna. egyrészt szeretnék családot, másrészt elég sok mindennel bajok lennének, amik számomra hozzátartoznak egy működőképes párkapcsolathoz. rövid úton egymás agyára mennénk.
2021. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Sosem lesz nőd. Hacsak nem vagytok tele lóvéval.
2021. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén én még nem is találkoztam autista nővel. Férfival már sokszor. Kíváncsi lennék rájuk...
2021. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
A csodadoktor sorozat főszereplője autista,igaz,férfi. Van párkapcsolata,de nagyon nehezen működik,pedig ragaszkodnak egymáshoz. Tudom,film,de tökéletesen lefordítható a valóságra. Nem lesz könnyű part találnod,de ha szeretnél próbálj ismerkedni és tapasztald legalább azt meg,hogy mit vált ki belőled egy férfi közelsége,a figyelem,a gondoskodás.
2021. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát nemtudom, annyira nem lehet súlyos a helyzet, ha már ilyen összeszedetten írtál ide.

AZért az autizmus az egy spektrum, és te valószínűleg az Aspergeres vége felé lehetsz.

Mondjuk én nem hiszek ezekben a diagnózisokban, inkább valamilyen szociális szorongás vagy régi trauma okoz fejlődési zavart, de nem gondolnám hogy egy súlyos fogyatékos ilyen összeszedett és intelligens.

2021. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7# A való életben nem ilyen vagyok. Közel sem.
2021. máj. 3. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kommentelők, a kérdező NŐ!!!

Nem férfi. Sajnos le kell gyoznod a pánikrohamaidat, hogy teljes életet élhess

2021. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Én ismerek abszolút jól funkcionáló autista srácot, simán lehet hozzád hasonló a te városodban is. El tudom képzelni, hogy van egy csoportosulásuk, pl Facebookon, megérné kicsit utána járni, hátha találsz valakit, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.
2021. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!