Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik csak azért hogy végre barátnőjük legyen mealkusznak és inkább összejönnek olyan nővel, akik nem igazán az esetük?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
34%

MINDENKI megalkuszik. Csak valaki ezt bevallja (saját magának), valaki pedig tagadja (még saját maga előtt is).

Nyilván minden férfi szeretne egy széparcú, jóalakú, csinos, szexy nőt, aki életvidám, hűséges, kommunikatív, odaadó stb. Csak hát ilyen nő elég kevés férfinek jut. Így muszáj megalkudni. Érted, ha valakinek csak 500 ezer forintja van autóra, akkor ne akarjon új Audit venni, hanem érje be a 17 éves Suzukival.

2021. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

Érted, ha valakinek csak 500 ezer forintja van autóra, akkor ne akarjon új Audit venni, hanem érje be a 17 éves Suzukival.


Igen, csak ezzel nem vered át a szuzukit, viszont a egy másik embert ezzel átversz, atveritek egymást

2021. máj. 3. 17:15
 13/81 anonim ***** válasza:
27%

Lehet itt lepontozni a 3-as választ, de attól még ez van. Az igazságot hiába pontozzátok le, attól még az igazság marad.

Mondjuk valahol megértem, hogy szükség van ezekre a hazugságokra. Képzeljük el, hogy csak azok vállalnának gyereket, akik tényleg 100%-ig boldogok a kapcsolatukban, és valóban álmaik nőjével vannak... hamar kihalna az emberiség!

2021. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
74%
3-as hogy néz ki ez a nő, borzalom. Az a ház meg egy két szobás lyuk, lapos tetővel. Az autó még okés.
2021. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
39%

Hagyjad már magad 12-es... szerinted a női oldalról nincs meg ugyanez a megalkuvás? Most ez a dolog nőkre ugyanúgy igaz. A nők is ugyanúgy szeretnének egy jóképű, izmos, sármos, magas, tesztoszterontól fűtött férfi-istent, akinek menő állása van, kiváló egzisztenciája, felsőkategóriás otthona, szép kocsija és nagy szerszáma - csak hát ugye ilyen férfi is kevés nőnek jut.

Így sok nőnek - főleg, amikor már ketyeg a biológiai óra - be kell érnie a szobafestő Vilmossal.

2021. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:
15. Ezért mondom hogy egymást veritek át..
2021. máj. 3. 17:20
 17/81 anonim ***** válasza:
31%
De mi ebben az átverés?
2021. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
42%

Mondhatnánk, hogy pont ez az életben az egyik fő feladatunk: megtanulni értékelni és szeretni azt, amink van, és ami elérhető.

Ismered a képletet, ugye?

BOLDOGSÁG=VALÓSÁG-ELVÁRÁSOK

2021. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
63%

Hát csak sajnálni tudlak. Nő vagyok, sosem alkudtam meg. Mindig megvártam az igazi szerelmet. Mellette ha volt kapcsolat csak vonzalommal, akkor azt úgy éltem meg, függetlenül de jó pasival. Jelenlegi szerelmem világ legdögösebb pasija. És megnyugtatlak, ő sem megalkuszik velem.

Sorry, tudom, nem mindenkinek jut ilyen kölcsönös vonzalom az életében, de bele kell törődni.

2021. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 A kérdező kommentje:
17. Baromira szarul esne hogy a párom azért van velem mert nem kaphat jobbat és hogy ne legyen egyedül ezért velem beéri.. Jézusom inkább leszek örökké egyedül.. de ez ku.... szar érzés
2021. máj. 3. 17:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!