Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik csak azért hogy végre barátnőjük legyen mealkusznak és inkább összejönnek olyan nővel, akik nem igazán az esetük?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
94%

Oké, nem vékony, de ez a nő a megalkuvás? Bőven fog találni olyant, aki valóban szereti, nem csak finnyás lúzereket. Mellesleg magatokról is már lécci egy fotót lőjetek fel!


Ja, és lehetőleg kerülj minden nőt, jobb lesz nekik nélküled.

2021. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
91%

49-es vagyok még küldhettek képeket. Amúgy szerintem nagyon is jól néz ki ez a nő, nem gondolom megalkuvásnak. Sok férfi felesége ennél a nőnél jóval lestrapáltabb. Ha fogyna 15 kg-ot inkább bomba nő lenne.


Én a megalkuvás alatt pl Betti a csúnya lány filmbeli kinézetét gondolnám. Vagy ilyen melegitőnacis, elhízott, önmagára semmit sem adó, kócos, férfias nőt képzeltem el. Aki káromkodik, dohányzik és a helyi gyárban dolgozik.

2021. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez a nő egyáltalán nem megalkuvás! Sok férfinak inkább "feljebblépés" lenne, ha ilyen lenne a felesége!
2021. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
12%

1. #3 amit írt az igaz. A nőt mindenki cserélje le a saját bálványára, úgy talán könnyebb.


2. Az 50 által linkelt lány megalkuvás is, meg nem is. És igen, ilyeneket kellene keresni! Nekem pl a vékony lányok jönnek be igazán. De! ennek a nőnek is nagyon szép az arca (vagy irtó jól sminkel) és azért arányos a teste. Nekem megalkuvás is, vagy inkább nevezzük kompromisszumnak, de simán élhető és elfogadható, HA emberileg jó társra lélek benne. És igen, ezért kell elmenni olyanokkal is randizni, akik kicsit is tetszenek, mert lehet személyisége megfogja annyira, hogy onnantól pont nem érdekel már, hogy előtte csak a szőkék és kékszeműek jöttek be. Aki a saját boldogságnak egy nagyon szigorú külsővel szemben támasztott igényrendszert szab az OSTOBA és felületes. Perszeee, jogod van hozzá, de nem akarom 30 év múlva az Instán a sírásodat meg a feminista posztjaidat látni, amivel magyarázod miért volt jó anno kidobni Józsit pusztán azért, mert csak 178 magas volt a te 170 centidhez. (Igen, van ilyen ismerősöm)

2021. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
62%

"Ez a "ne alkudjatok meg!" mentalitás, amit reklámoztok, valami iszonyatosan káros. Mert ugye várni kell az igazira... ami a ti értelmezésetekben lényegében a mocskosul magas igényeket jelenti."


Érdekes, én egyszer nagyon leadtam a szintet, utána soha többet. Inkább öregedtem volna meg úgy, mint a leírt példában szereplő nő, minthogy még egyszer megalkudjak.

Évekig voltam egyedül, mindenféle önbizalom taposást, habzó mocskolódást, rosszkívánságot kaptam a bepróbálkozó, visszautasított kanoktól.

Érdekes, 8 éve kapcsolatban vagyok egy olyan férfival, aki nem megalkuvás, vonzódom hozzám, és a személyisége, lelke is vonzó, szerethető. Míg másokkal húztam a szám a 2-3-4. randi környékén, mert semmit nem éreztem, nála sose merült fel bennem kérdés, hihetetlenül beleszerettem. És nemcsak rózsaszín köd volt, hanem passzolunk és működik azóta is.

Ha neadjisten valami csoda folytán szakítanánk egyszer, akkor sem fogok megalkudni, inkább halok meg egyedül, minthogy összeálljak egy ilyen Mr. "igenis érdemlek esélyt" fazonnal (bár nem hinném, hogy valaha is rászorulnék). Ha nem kotródnak az első egyértelmű NEM-re, akkor ha ital van a kezemben, löttyintem is a pofájukba. Mondjuk az vonatkozik azokra is, akik nem értik meg, hogy van párom, és tovább nyomulnak, esetleg kérdezgetik, hogy akkor adnék-e esélyt, ha nem lenne párom, aztán az őszinte választ már nem bírják elviselni.


Akárhány kérdést írtok itt ki, akárhol pattogtok, nem fogtok elérni semmit a nők nagyobbik részénél, és jogosan nem. Ha azt érzitek, hogy xy nő milyen pofátlan/beképzelt/femináci/félresiklott mert nem ad esélyt nektek/hozzátok hasonlóaknak, akkor az egy elég jó indikátora annak, hogy ti nézelődtök olyan nők között, akik sokkal többet tudnak nyújtani egy kapcsolatban, mint ti, vagyis a ti stílusotokban mondva: nem vagytok egy szinten. Tapasztalat. ;)

2021. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
20%
És ha visszalöttyintenek, olyankor mit szoktál csinálni?
2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
85%

Ezekből a válaszokból simán látszik, hogy valójában a férfiak sokkal felszínesebbek és pénzéhesebbek, mint a nők, pedig mindig mi vagyunk ezzel megvádolva. Még jó, hogy a média is csak a nőkre van rossz hatással.

A kérdésre válaszolva: Ha valaki számára csak a gazdagság, a full műnő nem megalkuvás, akkor nagy bajok vannak.

Én nem érzem annak az átlag Józsimat, minden megvan benne, amit kerestem egy férfiben. Igaz, nem szerepelt az elvárások között, hogy olyan autója legyen, mint a képen. 😃

2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
76%

Én csak azt nem értem hogy hogyan jutottunk a nőkhöz amikor a kérdés a férfiakról szól.

A megalkuvás meg az élet természetes rendje. A kőkorszakban mindenki ocsmány volt meg ronda, de valahogy összehozták mert a férfiaknak kellett a lyuk a nőknek meg a farok. Az őskor meg kb. 5000 évvel ez előtt ért véget, közben az emberiség meg 200000 éves. De egészen mostanáig ez kb. így volt és sokszor most is így van.

2021. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
82%

#48 az általad leírt 38 éves nő ugyanolyan depressziós lenne most egy pasi mellett, ugyanúgy leinná magát.


Miért lenne jobb neki, hogy egy sörhasú, büdös faszi issza a piát a kanapén, és néha kaját meg három perces szexmeneteket követel tőle? Aztán takaríthatná utána a wc-t és kb ennyi lenne a nagy boldogság. Ha meg véletlenül becsúszna gyerek, akkor a pasi mellett még arról is kéne gondoskodnia.


Nem vagyok egy nagy feminista, de alapvetően a nőknek jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Igen, egyedül is rossz, ezt megértem. De egy rossz kapcsolat sokkal több lemondást és áldozatot követel egy nőtől.

2021. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

"És ha visszalöttyintenek, olyankor mit szoktál csinálni?"



Ez még nem történt meg. :D

De mindez elkerülhető azzal, hogy ha képesek békén hagyni, miután KEDVESEN, normálisan megmondom, hogy köszi, de nem.

2021. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!