Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik csak azért hogy végre barátnőjük legyen mealkusznak és inkább összejönnek olyan nővel, akik nem igazán az esetük?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
0%

"69/69 anonim ***** válasza:

67, a színészt most a külső megjelenése miatt hoztam fel példának. Nyilván a médiasikerei brutálisan megdobják a státuszát -"


Na ez az! A nők pénzéhesek, de a férfinak elég, ha jól néz ki a partnere.

2021. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
95%
66: azért a férfiak nagy része sem lenne elégedett az általad linkelt csajjal. Azt ne keverjük ide, hogy egy szexre ráfanyalodna, meg azokat a pasikat, akik azért örülnének neki, mert ők meg 10-es skálán 1es szinten vannak. Ilyen nőkre sokkal undorítóbb módon hallok férfiakat akár fórumon, akár élőben beszélni, mint nőket egy Adam Devine-féle karakterről (aki szerintem tök jól néz ki, személy szerint, nőként mondom). Max. az Adam Devine-karakter több visszautasítást kap a képébe.
2021. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
100%

2. al egyetértek.


Volt egy haverom, aki olyan bunkó, ronda nőkkel jött össze (mindig lógtak rajta pasik), csak mert neki nem volt önbizalma és rettegett, hogy egyedül hal meg.


Szenvedés és társfüggő emberek mindegyik térfélen vannak.

2021. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:

Nekem ő a szép:

[link]


A jó nő: Kasia Lenhardt.


Átlag magyar nő:

[link]


Megalkuvás:

[link]


Helyes pasi:

[link]


Jó pasi:

[link]


Átlagos:

[link]


Megalkuvás:

[link]


[link]

2021. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
én pl rá sem néznék erre a nőre, aki neked az istennő.
2021. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
48%

74.-nek.


[link]


Kaisa L. A majma miatt nálam szóba sem jöhet!

2021. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
64%

74


Az mennyire igazságos, hogy egy középkorúság és öregasszonyság határán lévő nőt linkelsz, mint "átlag magyar nő"? :D


Az átlagosnak linkelt férfi, meg kijezetten jó.

2021. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
Linkelj te is olyat aki a te véleményed szerint szép, átlagos, stb. Én így gondolom.
2021. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
78.-ra: [link]
2021. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
17%

Képzeld el, beleszeretsz valakibe. Nem csak megtetszik, belezúgsz. És nem hiszi el neked, mert tudja, hogy hazudsz, mert a gyakorin látta, mit gondolnak a férfiak.


Nekem már mondták, hogy itt ostobák vannak, ne hallgassak itt senkire... de szerintem itt van a, igazság. Szerintem a világon minden ember megalkuvás miatt született meg, nem szerelemből. A szerelem csak pár esetben létezik. Az emberek csak élnek. És ha ezt olvasod: a feleséged/férjed/párod undorodik tőled. Ahogy te is tőle.

2021. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!