Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 év felett egy nő szüleiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 év felett egy nő szüleivel lakik az ugyanolyan hátrány mintha egy férfi lakna ennyi idősen a szüleivel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 18:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%
Aki a plusszt 2 sz-szel írja, az értelmes nő nem lehet.
2021. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Én eléggé sajnálom, hogy élnek ilyen goldigger r*bancok, mint a 7-es válaszoló.
2021. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanolyan hátrány lenne, ha a társkeresésben létezne olyan, hogy egyenlőség. De mivel a pálya nagyon, nagyon durván a nők felé lejt, ezért aztán a férfiaknak nincs meg az a luxus, hogy ilyenek alapján szűrjék meg a nőket.
2021. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanolyan hátrány. Szép lenne, ha nem így lenne, de megnyugtatom a saját lakással nem rendelkező férfiakat, hogy a nőtársaik is ugyanolyan ekézést meg lesajnálást kapnak emiatt a férfiaktól.
2021. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2021. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy nőt hogy ítélnek meg, a férfiaktól függ. Engem hetero nőként hol izgat, hogy egy másik nő milyen? Tessék többet elvárni a nőktől.
2021. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%
Sokszor olvastam már ehhez hasonló témát itt és egyszerűen nem értem. Összeköltözni bármikor össze lehet van albérlet mindenhol és két fizuból jól elvagytok, amíg ki nem derül hogy összeilletek vagy sem,nem kötelező a szülők él lakni. A húgom odaköltözött a pasihoz aki otthon lakott és igen ő tartotta el a húgát és édesanyját, nehéz időszak volt nekik de közösen hitelre vettek egy házat,mostanra szinte minden készen van a lakáson úgy hogy közben lett két gyerkőc. Ja és körülbelül 7-8 éve vannak együtt.Ez a történet nem arról szól gyerekek hogy ki honnét indul remélem ez mindenkinek tiszta. 35f
2021. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%
engem nem érdekel. a lányt szeretem és nem a helyet ahol él.
2021. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem árt tudni,mi van a háttérben.Lehet egy 30 felüli férfi azért lakik otthon,mert ápolnia kell az édesanyját.A 30 felüli nő meg lehet hazaköltözött miután kilépett egy bántalmazó kapcsolatból.
2021. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

Női oldalról inkább nem nyilatkozom.


Engem férfiként nagyon nem érdekel honnan jön, talán előny is ha otthon élt. Normális munka, képzettség, tervek viszont elvárás.

Legalább örömmel költözik össze, és nem a saját 28 nm-es minigarzonját siratja hónapokon keresztül. Plusz véletlen van megtakarítása, amiből pár év után közösen vehetünk valamit ha minden jól megy, nem nekem egymagamnak kell finanszírozni mindent.

2021. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!