Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan jött az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött az, hogy csak a pénzes férfi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

GYIK-en nevelkedve már százszor olvastam, hogy az emberek arra panaszkodnak, hogy azért nem találnak párt, mert nem mérnökök/orvosok, nincs saját lakásuk, nincs autójuk és pénzük.

Én mérnök vagyok, saját lakásom van, új autóval járok. Annyi szar ömlött itt rám, hogy ismerkedéskor komolyan vártam az erre vonatkozó kérdéseket, de egy alkalmon kívül még arra sem jött kérdés, hogy egyedül élek-e. Tudom, most meg fogom kapni, hogy azért, mert nem akartak tőlem semmit. De mások tényleg találkoztak már ilyennel? Vagy csak könnyebb a nőket felszínesnek beállítani, mint elfogadni, hogy más miatt nem kellünk?


2021. máj. 3. 23:14
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
66%
A 2000es évekből, amikor pénzzel még jól lehetett csajozni. Ma már nem.
2021. máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
82%
Ó, a korona előtt meg a "szemét külföldi pasik voltak a ludasok", hogy elcsábítják előlük a magyar nőket, akiket amúgy ribiknek tartanak :DDDDD
2021. máj. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
32%
#12 te most miről beszélsz?
2021. máj. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
72%

Nekem igenis fontos, hogy a választottam jól keressen. Atlag 4-500 minimum. Nekem azért volt fontos az egzisztencia, mert mindenkeppen szerettem volna gyereket....és egy szerényebb anyagi korulmények kozott élő férfivel ez lehetetelen. Kezdetnek legyen autoja, lakása. Ilyenkor jönnek a férfiak hisztizni, hogy nekünk csak bmw kell és társai, mindezt olyan férfiak irják, akiknek SEMMILYEN autója nimcs.

...holott senki nem írt BMW.t....bőven elegendő egy középkategoriás autó. De sok férfi még erre sem képes.

Nem fogok senki furikázni. Lakás: Azért 30 eves korunkra illik valamit összehozni, ha nekem Nőként ment...

2021. máj. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
20%

Ez azóta van így, mióta az első ősember férfi nagyobb mamuthúst vitt a barlangba.

Ez lett később a nagyobb birtok.

Majd a nagyobb pártbeosztás.

Majd a lóvé.

Csak hogy a hazai evolúciót mutassam.

2021. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
28%
Évának aki 160 cm és 95 kg, és egy gyárban dolgozik, neki lehet nem egy adonisz kell milliós fizetéssel. De egy teljesen normális fiatal nőnek viszont nagyon is számít a férfi anyagi helyzete és külseje , diploma megléte.
2021. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy nyitott szemmel járunk a világban, és ezt látjuk. Az, hogy mennyire vagy sikeres a nőknél, két dologtól függ: külső és pénz. Ha az egyikkel nem állsz jól, elég komoly szinten kell kompenzálnod a másikkal, hogy esélyed legyen.
2021. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
91%
160 cm vagyok 80 kg. 😅 és nagyon is számit a ferfi anyagi helyzete. (Annyi, hogy nem gyarban dolgozom, de még az Éva is stimmel) 😂
2021. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
79%

Honnan szopjátok, hogy a gyerekvállaláshoz a férfinak nettó 400-500 ezer kell saját lakás mellett?


Én egyedül élek saját lakásban és mellette olyan 150 ezer forintot költök egy hónapban. Nem ennyit keresek, hanem ennyit költök. Ha a 400-500 ezret úgy értitek gyerekkel, hogy még abból is eltesztek 100-200 ezret, akkor már értem.

2021. máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
63%

#19


Az a kérdés, a nők miről hajlandóak lemondani.

Ha előtte volt évi 1 luxusnyaralás plusz síelés, akkor lehet az 500 is kevés. A megalkuvás, visszafogottság, valamit-valamiért ma szitokszó.

2021. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!