Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan jött az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött az, hogy csak a pénzes férfi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

GYIK-en nevelkedve már százszor olvastam, hogy az emberek arra panaszkodnak, hogy azért nem találnak párt, mert nem mérnökök/orvosok, nincs saját lakásuk, nincs autójuk és pénzük.

Én mérnök vagyok, saját lakásom van, új autóval járok. Annyi szar ömlött itt rám, hogy ismerkedéskor komolyan vártam az erre vonatkozó kérdéseket, de egy alkalmon kívül még arra sem jött kérdés, hogy egyedül élek-e. Tudom, most meg fogom kapni, hogy azért, mert nem akartak tőlem semmit. De mások tényleg találkoztak már ilyennel? Vagy csak könnyebb a nőket felszínesnek beállítani, mint elfogadni, hogy más miatt nem kellünk?


2021. máj. 3. 23:14
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert azok a pasik, akik emiatt vernyákolnak, azoknak az a típusú nő kell, akinek csak az a fontos. Aki már nem olyan kikent-kifent, csittifitti díszliba, az már olyan, hogy "fujj, nem akarok megalkudni", "szódával elmegy", "ha én kedves vagyok, miért nem érdemlem meg a bombanőt stb.". És itt most tényleg erre a kisarkított "a nőknek CSAK PÉNZES pasi kell" hozzáállásra gondolok.


Mert sztem azért egy minimális szinten az anyagi biztonság bizonyos kor felett igenis szerepet játszik, és nem felszínesség, hanem egészséges óvatosság (hogy nem akar mást eltartani, nem akarja, hogy anyagilag lehúzzák... ha gyereket tervez bizonyos időn belül, nem mindegy, milyen anyagi körülmények között vállalja be). Meg nyilván ha vkinek több a lehetősége, az előnyt jelent, ha nem is feltétlen anyagiassági, hanem pl. inkább logisztikai okok miatt. Ha egy nő választhat, hogy egy olyan pasival jár, aki az anyjához viszi haza dugni, vagy hogy egy olyan pasival, akivel nem él együtt senki, nyilván az utóbbi szimpatikusabb.

És azt is azért hozzátenném, hogy az ember anyagi helyzete nem mindig, de elég gyakran mutatja a személyiségét is. Az ambiciózus, intelligens, rátermett emberek többsége, hacsak nem vmi zsákfaluban született borzalmas körülmények közé, nem fog tartósan megrekedni az évi 2x van vmi alkalmi munkám / fizikai közmunkát végzek / az úgy keresett pénzem nagy része is elmegy cigire meg piára szinten. Ez meg nyilván egy vonzó tulajdonság párkapcsolati szempontból.

2021. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
71%

Elég csak megnézni ezt az oldalt, hogy honnan jött.


Amikor a koromhoz akarja kötni, hogy mennyi anyagi dolgot tettem le az asztalra, vagy kijelenti, hogy ő hiába lakik szülőkkel, vergődve követeli, hogy a pasinak legyen lakása (hitelből, ő nyilván nem segít majd be) és X feletti fizetése, mert ő bizony nem fog nyomorogni és neki jár a tuti biztonság.


Csak aért, mert ő nő.


19. századi felfogás.

2021. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
71%

#30

És ezze mi a gond???

Persze...majd a Nő fog elkoktozni a gyerekkel nem? Mert apuka f*sz lett.


Nekunk is van hazasssagi szerzodesunk, a házába én csak bekoltoztem, de ha válásra kerül a sor, ÉS van gyerek akkor enyém a ház, és a gyerekek. Ebbe vagy belemegy, vagy nem szülök. (Most várom a masodikat) Azt a gyereket kozosen akarták, kozosen vállalták! A Nőnek ugyanannyi joga van abban a lakasban lenni, mint a férfinak.

2021. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
76%

#32

Ez nem jár, vagy nem jár kérdése. Vagy az elvárásaimnak megfelelő szinten keres, vagy nem - Ha nem, akkor nem jovok ossze vele. Koszonom, én egyedul is teljesen jól eltartom magamat.

Nem követelem, "simán elsétálok"

2021. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
30%

Ja, de nyafogni tudtok, hogy jaaaj minden férfi egyformán csóró lúzer incel (lehet mondjuk a pasinak nem az 1. dolog az életében a pénz).


Meg degradálni a pasit munka/fizetés alapján, ugye...

2021. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
30%

Bármelyik nővel beszéltem, elvárásnak anyagi dolgokat jelölt meg. Nem jellembeli tulajdonságokat....anyagiakat.


Még, hogy nem pénzéhes a többség.

2021. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
30%

36

Megbizhato! Csaladcentrikus, humoros, kiáll értem - az anyjával szemben is, ha szükséges. Én vagyok neki az első! . Tessék!


Lehet akármennyi pénzed, ha ezek hiányoznak, az azonnali eluzasítas.


Azonban fordítva is igaz. Ezek a jellembeli tulajdonsagaid hiába vannak meg, ha nek megfelelő az egzisztenciád.

2021. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
30%

"Én vagyok neki az első! "


szerintem minden embernek saját maga az első az életében.

2021. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 VincentLaw ***** válasza:
100%

#33

Azért az vicces, hogy egyből arra következtetsz, hogy az "apuka f*sz lett". Másik opció fel sem merül, hogy esetleg anyuci volt a ludas, és inkább kikacsintgatott a kapcsolatból?


És itt van a gond, mi az hogy ha válásra kerül a sor, viszed a házat, meg mi az, hogy viszed a gyerekeket? Az apának nincs beleszólása, esetleg a gyerekeket mondjuk ő akarja? Esetleg mondjuk apuka nem akarja a gyerekeket kitenni, hanem mondjuk csak téged, mert félreléptél? És nehogy már a saját lakásából te rakd ki őt.

Nem lennék a férjed helyében, hogy konkrétan már látod, hogy mi lesz ha válás lesz, mert szinte kiosztottad mindenkinek a dolgát.

2021. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
72%
ebben az országban az apa csak akkor kapja meg a gyereket, ha az anyuka full alkesz vagy drogfüggő...
2021. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!