Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik sikertelenek, csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sikertelenek, csak azért hogy végre párotok legyen képesek lennétek megalkudni egy olyan ember mellett akihez nem vonzódtok vagy maradnátok egyedül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mennyire kéne megalkudni. Bár ez nem a legszerencsésebb szó, az ember inkább alkalmazkodik egy kapcsolatban, mint megalkuszik.

A vonzalom szerintem nem kierőszakolható, vagy van, vagy nincs. Legfeljebb adsz időt neki és ha a személyiségébe beleszeretsz, akkor a vonzódás is jönni fog.

2021. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kérdés nemrég volt. Ne kezdjük elölről.
2021. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ha a személyisége rendben. A vonzalom nem számít. Mivel ronda vagyok és undorodom magamtól, úgyse lenne kifejezetten élvezetes a szex, szóval mindegy, kivel csinálom. Persze mivel a férfiaknak számít, szóval ezt most hipotetikusan értem, szóval tudom, hogy nem lenne megvalósítható :D
2021. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pont ezért nincs párom
2021. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem! A megalkuvás elveszi a lehetőségét is annak, hogy hozzám való párt találjak.


Az viszont nem megalkuvás, hogy reálisan nézem a világot. Igen, én is megnézem a tv-ben mutogatott 45 kilós, szupersportos topmodell csajt, de nem vágyom rá, tökéletesen boldog tudok lenni egy szomszd lány típus mellett. Viszont olyan nem kell, aki akár külsőre, akár belsőre nem vonz.

2021. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ mit takar a megalkuvás. Az exemet amikor megismertem, eslőre nem láttam benne semmi "extrát", különösebben nem "vonzódtam hozzá". De úgy gondoltam, hogy ha másért nem hát egy barátság, haverkodás miatt azért érdemes lenne találkozgatni, lazán, erőlködés nélkül elltölteni az időt együtt.

Aztán minél többet voltam vele, annál szimpatikusabb volt, főleg belsőre, jól elvoltunk eldumálgattunk. És végül összejöttünk, úgy döntöttünk, hogy akkor érdemes lenne megpróbálni.

A szex is működött, ha nem is elsőre, de "összecsiszolódtunk".


Szerintem ezért fontos, hogy az emberek felejtsék el a "nincs kémia", "meg akihez nem vonzódom, azzal nem" mentalitást. Mert ezek a dolgok menet közben is kialakulhatnak. Persze nyilván ha valaki abszolút nem tetszik, semmilyen téren azzal nem kell próbálkozni.

De én próbálok úgy állni a dolgokhoz, mint anno, hogy vesztenivaló nincs. Maximum lesz belőle egy ismertség, akár egy barátság.


Úgyhogy nem alkuszom meg.

2021. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életben az a fontos, hogy boldog legyek. Nem az hogy párom legyen. Mivelhogy egy számomra nem vonzó emberrel és csupa megalkuvassal nem érezném magam boldognak, ezért semmi értelmét nem látom. A madiknak is az idejét rabolnam, neki is joga van megtalalni a számára tökéletest. Hogy érezné ő magát egy olyan pár mellett, aki nem vonzódik hozzá, és csak azért van vele, hogy ne legyen egyedül?
2021. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel csak önmagadat és a másik embert csapnád be. A kémia nem döntés kérdése, ha nincs meg egy kapcsolatban a vonzalom, akkor az egyik fél attól fog szenvedni, hogy a másik nem is igazán akarja(mert ez bizony érezhető), a másik fél (jelen esetben te) pedig amiatt szenvedne, hogy nem vonzódik ahhoz, aki mellett reggelente felkel.
2021. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyannal nem is próbálkoznék, aki semmit nem vált belőlem ki, egyáltalán nem vonzódom hozzá, kifejezetten taszít, hányingerem lenne tőle. Olyan embernek adnék esélyt, aki elsőre nem mozgat meg bennem annyira dolgokat, és bizonyos sallangokból hajlandó lennék alkudni, de ott hagynám abba, ha érezném, hogy akkor sem tudnék jobban vonzódni hozzá, ha megismerném.
2021. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!