Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A harmadik világbeli nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik világbeli nők Magyarországra hozatalával mi a probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor írom válaszként, de valahogy mindig lepontoznak. Szerintem ezzel az ötlettel semmi gond nincs. Szabad magyar állampolgárok lennének. A magyar férfiaknak jó lenne, mivel jobb lenne a párkapcsolati piac, a betelepült nők meg örülnének, hogy jobb körülmények között élhetnének.


A magyar nők meg élnék az életüket, ahogy eddig.



2021. máj. 4. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
83%
Nem kösz. Még több eltartott. Ja és rasszista vagyok. Vannak cigányaink is, azokkal se lehet mit kezdeni.
2021. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
11%
Ez egy teljesen jó alternatíva. Én is gondolkodok hasonlón. Külsőre is jobban tetszenek, nem olyan nagydarabok, mint a magyar nők.
2021. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
99%
Lépj be pl. az Interpalsba, ezer nő fog neked írni Afrikából, hogy vedd el feleségül.
2021. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
96%

- már így is túl sokan vagyunk, kevés a munkahely, alacsonyak a fizetések... na majd a behozott harmadik világbeli nők mind htb-k akarnak lenni / inceljózsi el fogja őket tartani... ez azt eredményezné csak, hogy még jobban lenyomnál az árakat a munkáltatók, mert a behozott nők butábbja örül, hogy a régi keresetéhez képest többet kereshet, nem gondol bele abba, hogy a jelenlegi magyar fizetéshez képest az katasztrófa

- a tipikus fröcsögőincelek problémáján ez nem változtatna, mert a többségüknek nem azért nincs szerencséje, mert fujj-fujj, a nők válogatósak, hanem mert pont ők válogatások és/vagy előnytelen külső mellett előnytelen belsőjük is van... az ilyen a harmadik világbeli nőnek sem lesz hirtelen szimpatikus; a szebbek közülük simán az "alfának" gúnyolt, igazából jó kiállású, jó dumájú, igényes, jóképű férfiakra fog hajtani

amelyik magyar nő meg eddig sem dugott randimjózsival, azoknak a többsége ezután sem fog... a nőknek kisebb része annyira dugásmániás, mint a férfiaknak, több nő van, aki simán elvan egyedül, masztizással, minthogy összejöjjön egy jöttmenttel azért, mert a kiszemelteket lecsapták a kezükről a harmadik világbeli szépségek

2021. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg nem unod ugyan azt a baromságot leírni újra meg újra meg újra meg újra? Mi értelme van ennek?
2021. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
95%
4. vagyok, azt kifelejtettem, hogy ezen felül meg gondolom, még majd előzetesen kiszelektálja a "bizottság", hogy csak a szuperszépeket szállítsák be :D. A sírópicsogó szingli férfiak nagy része biztos örülne ilyen kopasz / ducika / 40es választéknak.
2021. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
91%
Persze, mégtöbb segélyen élő legyen az országban.
2021. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
87%
És ki fogja eltartani őket? Te incelkém?
2021. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
17%

Az egyetlen többé-kevésbé megfontolandó incel ötlet a sok közül ez.

Ha behoznánk rengeteg kizárólag egyedülálló (magát annak állító) fiatal nőt, az csakis jót tenne ennek a nyomorult társadalomnak, és rengeteg magyar férfin tudna segíteni.

Legalább a férfitöbbletet kéne ledolgozni, ahhoz is többszázezer nő kellene, akik csakis házasság révén maradhatnának az országban, csak mondjuk kell idő míg megtalálják a helyüket, meg valakinek az elosztást is meg kéne szervezni, ez nagyon kényes meló lenne

Pontos és értelmes tervet még nem hallottam erről

2021. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
88%
És mi a jó abban, ha szaporodni képtelen férfiakat mesterségesen szaporítunk? Hogy legyen még egy generációnyi incel?
2021. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!