Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ismerem ,körülbelül 1 éve, de csak pár hónapja beszélgetünk. Úgy érzem többet érzek iránta de nem merem bevallani neki. Szerintem ezt ő is tudja.Tudom hogy most nincs kapcsolata,és azt is megmondta hogy miért. Nem tudom hogy az utolsó kapcsolata miatt ennyire távolságtartó hisz flörtölni szeret és szereti ha bókolnak neki. Én komoly kapcsolatot szeretnék vele nem pedig egy taperolós bókolós szexkapcsolatot. Ezért próbálok vele komolyan beszélgetni,néha rövid versekkel indítom a beszélgetést vagy köszönök el tőle. Ő mégis csak tőmondatokban felel. Lehet ennyire zárkózott egy komoly kapcsolat iránt.Szerintetek van rá lehetőség hogy érzelmileg készen álljon egy komoly kapcsolatra? Nők titeket mi mozdított ki egy hasonló érzelmi helyzetből? Nem akarom elveszteni de nem tudnám végignézni ahogyan mással kavar, persze minden joga megvan hozzá és ezt tiszteletben tartom. Mégis miért keresi a társaságom,ha nem bízik bennem eléggé? Attól fél szerintetek hogy elárulom úgymond ,vagy talán akar valamit?Egyszerűen nem tudom hogy mire gondoljak. A válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 6. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kellene megkérdezni. Egyébként tetszik neki a vers?Hogy csak tőmondatokban válaszol?Lehet ,hogy ez neki nem is jön be.Nem ettől leszel komoly a szemében.
2021. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan keres ő is téged? Nem arról van szó, hogy te folyton keresed, kérdezgeted, ő röviden válaszol, és visszakérdez? Mert utóbbi esetben te nem érdekled őt, csak az udvariasság vagy az unalom vezérli.
2021. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle. Kérdezd meg tőle.

Én akkor szoktam tőmondatokban válaszolni ha nem érdekel az ember és kicsit soknak érzem.

De tényleg beszéld meg vele, ha ennyire a kapcsolat elején sem bírsz tőle ilyet megkérdezni az elég rossz.

2021. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy egy vers nem a világ,ez csak egy példa volt. De igazán komoly dolgokról nem merek így beszélni vele,például hogy mi az amire igazán vágyik egy kapcsolatban ,hogy mit keres egy férfiban ,egy társban,vagy hogy hosszútávon mit szeretne ,családot gyerekeket.Egyébként tetszett neki a vers. Ami még érdekes és nagyon megmaradt bennem hogy egyszer mondta hogy ő nem egy jó ember,és nem tudom hogy ezt mire értette,arra hogy most szabadságra vágyik és ezért tűnhet rossz embernek,nem tudom.
2021. máj. 6. 12:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar. Pont
2021. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Már egy ideje ismerem ,körülbelül 1 éve, de csak pár hónapja beszélgetünk. Úgy érzem többet érzek iránta de nem merem bevallani neki."


Már most szerelmes vagy? Találkoztatok mostanában?


" rövid versekkel indítom a beszélgetést"


hova meg minek írsz még neki verseket?


Szerintem ez a csaj csak élvezi, hogy körbeugrálod. Vagy ezért tart távolságot->Te meg szerintem eléggé társfüggő vagy, ha ennyitől szerelmes leszel valakiben.

2021. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2-3 lehet igazatok van,hisz eléggé egyoldalúnak tűnik a dolog ebben eggyet értek. Talán jobb lesz ha elfelejtem. Lehet valóban csak nem akar megbántani,ez esetben szerintem jobb ha közlöm vele hogy megbízhat bennem és elfelejtem.
2021. máj. 6. 12:35
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 Évek óta egyedül vagyok,talán ezért is nem láttam jól a dolgot,igazad lehet
2021. máj. 6. 12:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet komolyan venni.
2021. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, nő vagyok. Hidd el, ez nem zárkózottság kérdése. És ami azt illeti bunkó is. Miért esik nehezére megírni, hogy ne haragudj nem vagy az esetem?

Nem értem.

Keress mást :) Sok sikert

2021. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!