Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Udv.volna egy kerdesem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udv.volna egy kerdesem meg ismerketem a facen egy pasival kapcsolatba is vagyunk ott.par napja hidegen hagya az uzenetem par sort ir naponta utanna egesznap nem hallok rola semit de minden reggel ram koszonon.szerintettek csak jatszik ?van neki mas?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, esetleg, hogy van élete? Meló, hobbi, feleség, barátnő,...
2021. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
emlitett hogy fest meg ilyesmi de estere sem jon ra hogy legalabb irna hogy vagyok vagy mi ujsag???kerdezek tole valamit nem valaszol ra inkabb lemegy a netrol pl.mama irtam neki hogy ha nem akar semit irja meg arra o hogy mar neked nem kellek???
2021. máj. 7. 13:46
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

"pl máma írtam neki..."

Édes istenem

Nem csodálom, hogy nem akar veled kommunikálni

2021. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez nem egyheti ismerkedes...volt ma koztunk ilyen hassolo de akkorsem volt ilyen nehez...9honapja hogy ismeruk egymast es par napja csinalja eztet...
2021. máj. 7. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Eztet 🤦‍♀️
2021. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
utánna
2021. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
szerintettek
2021. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem valószínűleg más lett a befutó.:(
2021. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak kiégett a szeme az írásképedtől. Az enyém legalábbis, biztos.
2021. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

en is arra gondoltam de akkor miert tartana a kapcs ugy ahogy meg a facen is kapcsolatban...

varok meg par napot hogy mi lessz???

2021. máj. 7. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!