Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puncsra regisztráljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncsra regisztráljak, ha a lentiekre vágyom? Mik a tapasztalatok az oldalról, akár női, akár férfi szemszögből?

Figyelt kérdés

Amire vágyom:

-intelligens férfi, aki nagy tapasztalattal rendelkezik

- lehetőleg ügyvéd, orvos, mérnök vagy nemzetközi cégnél magasabb pozícióban dolgozik

- jó beszélgetőpartner, nem csak szexet akar

- szeret színházba járni, kirándulni, utazni

- kizárólag egy nőt keres, nem minden napra mást

- nálam nem sokkal idősebb, maximum 35 éves

- közös programjainkat állja, ezen felül nem szeretném, ha pénzelne


Amit nagyon nem szeretnék:

- ha csak szexért lenne velem, prostituáltnak nézne és az aktusért akarna fizetni

- lekezelően bánna velem, nem tekintene rám egyenrangú félként

- velem próbálná feldobni az unalmas, ellaposodott kapcsolatát, ezért mindig csak titokban találkozhatnánk

- bárki azt gondolja, hogy pénzért árulom a testem.



2021. máj. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
81%
Ezt megint egy nonek alcazott ferfi irta ki.
2021. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, besokalltam már a Tinderes pasiktól, akik chaten nagyzolnak, majd élőben lehull a lepel a hazugságaikról.
2021. máj. 7. 18:12
 3/69 anonim ***** válasza:
94%
De ugye tudod, hogy a puncsra olyan pasik regisztrálnak akik igazából ugyanúgy prostinak tartják azt a nőt akikkel vannak? Csak a sugarbaby szebb megfogalmazás, de ugyanúgy a szexért kapod majd a pénzt.
2021. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Te is hozod ezt a színvonalat?
2021. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor véletlenül se regisztrálj. A puncs lényegében olyan mint bármely más prostis oldal, csak ott nem egy fél-egy órára bérelik a csajt és kevesebb pasival dugnak.
2021. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,rendes kapcsolatot keresel vagy csak alkalmit,szeretőt?

Cak mert ilyen férfivel teljesen hagyományos úton is megismerkedhetsz,ahhiz nem kell ilyen undorító oldalakra regisztrálni.

A barátom ugyanilyen és rendesen kapcsolatban vagyunk,

Mi az egyetemen ismerkedtünk meg 4 éve.

26N

2021. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 Noren1989 ***** válasza:
78%

Ne, ne tedd. Menj ilyen nívójú helyekre és ott a törzsvendégekkel ismerkedj.


Még azt is én magyaràzzam, h h legyél jó digger??

2021. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%
Ezt leányom nálunk majdnem úgy hívták kapcsolat. Ja bocs, az ma nem trendi.
2021. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Tinder is szexpartnerkeresőnek indult, manapság mégis a legtöbben párkapcsolatot keresnek ott.

Anyagiak terén nem, ezt leszámítva igen.

Lazább kapcsolatot, ahol kölcsönösen elfogadjuk, ha a másik elfoglaltabb, nem ragaszkodunk a mindennapos találkozókhoz. Teljes állásban dolgozom, mellette újra tanulok is, így sokszor időhiánybam szenvedek. A szabadidőmet viszont szeretem utazással tölteni, ahova szívesen elkísérném a páromat, akár pár napos külföldi útra is, amit szeretném, ha ő fizetne.

2021. máj. 7. 18:26
 10/69 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy menjek ilyen nívójú helyekre? Üljek be egy nevesebb étterembe?
2021. máj. 7. 18:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!