Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem nála vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála vagy csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki kb. 300 km-re lakik tőlem egy másik városban. Egyszer randiztunk amikor itt volt a városban ahol én lakok. Nagyon jól éreztük magunkat de utána vissza kellett menjen. Azóta folyamatosan csetelünk, ő is keres én is őt. Nekem tetszik a lány de valahogy úgy érzem, hogy nem közeledünk egymáshoz. Nyitottan beszélgetünk a világnézetünkről, élményeinkről, életfelfogásunkról amik nagyjából megegyeznek. Amikor egy kicsit próbálok közeledni valahogy úgy érzem, hogy ő nem viszonozza. Pl. amikor bókolok max. egy köszönömöt kapok. Amikor ölelés helyett puszit küldök ő nem reagál semmit. Nekem az az érzésem, hogy csak barátként tekint rám. Ha komolyabban látnám, hogy ő is akarja akkor a távolság számomra nem lenne probléma. Találkozhatnánk hétvégenként vagy maradhatna nálam egy-két napot, hetet...mindketten tudunk otthonról dolgozni (ő még a szüleinél él ezért gondolom az elején nem szívesen fogadna több napra, amíg nem komolyodik a szituáció). Amíg nem ad komolyabb jelet, hogy neki is szimpatikus vagyok addig nem tudom mit kéne lépjek.

Próbáltam hanyagolni, de akkor ő keresett engem. Én szívesen beszélgetek vele mert kellemes beszélgető partner de komolyabb kapcsolatot szeretnék.


Egyenesen rá kéne kérdezzek, hogy ő mit akar? Mit kéne tegyek? Nem akarom lerohanni de úgy veszem észre, hogy ezek az apró lépések nem vezetnek sehova.


Ő 28 éves én 31.


2021. máj. 7. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Csak bemeséled magadnak. Felejtsd el!
2021. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonlo.


Mi kezdetben elvoltunk kotetlenul. Senki nem aggodott semmin. Attan egyre komolyabbra alakult. Aztan nagy forro azerelem is lett belole:)

2021. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg meglátogatni, találj ki valami közös programot, esetleg csináljatok kirándulást, ami köztes távolságban van. Ezt ismételni párszor és egy ilyen után rákérdezni a kapcsolatra. A tettek sokat rúgnak a latba és többet érnek, mint a szép szavak. A másik oldalról, ha közös jövőt akarsz vele, úgy ezt el is kell tudnod képzelned, hogy miként fogtok majd közösen élni. Ha ezek a gondolataid nincsenek, úgy nem feltétlen kell erőltetni a dolgot.
2021. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!