Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj az ha egy fiú visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha egy fiú visszahúzódó, érzelmes és nem beszél sokat?

Figyelt kérdés

Az életben boldogulok, de az ismerkedésben nem.

Már nagyon szeretnék egy társat akit szerethetek, még sosem volt komoly kapcsolatom.

Szerintem megbízható, gondoskodó vagyok. A kinézetem az átlagos lehet.

Szolidabb lányok tetszenek.


2021. máj. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2021. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
szerintem baj.. én tartózkodó csendes típus vagyok, aki szeret magában alkotni.. nem szoktam produkálni magam feleslegesen mások előtt.. azt látom körülöttem, h a lányok a nagy dumás pasikért vannak oda, a hozzám hasonlókért szinte semennyire.. és mielőtt a pénzzel jönne valaki, két éve a vállalkozásomban javítok komolyabb gyártógépeket, egyre jobban megy a sorom, mert már alig győzöm az ügyfeleimet kiszolgálni, de mivel nem vagyok harsány típusú ember, így nem figyelnek fel rám a nők sehol, szó szerint sehol.. azt hiszem magam alatt vágom a fát azzal, h gyarapítom a vagyonomat és egyszer kifogok egy gold diggert, akit csak a jó anyagi körülményeim fog érdekelni, a személyiségem a legkevésbé sem..
2021. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Női romantikus érdeklődés és szexuális vonzalom szempontjából sajnos óriási baj, igen.
2021. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen:(
2021. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező! Nem az a baj, hogy ha keveset beszél valaki, hanem ha azért beszél keveset, mert egyszerűen nincs mondanivalója. Ez utóbbi pedig egyértelműen a butácska, egyszerűcske (a mi családunkban az ilyet csak "bamba-béna" jelzővel illetik) emberek jellemzője.
2021. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Najó, őszinte leszek: randin igen.
2021. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Legyél paraszt, szólj be ok nélkül és legyél lekezelő. Majd nem bírod levakarni a csajokat. 👌
2021. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemár, nem hiszem hogy itt a válaszok akár fele lánytól jött volna, szegény kérdező...

Szerintem nem probléma, sőt. Legalább hagy olvasni.

2021. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!