Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek van olyan gondotok hogy nem tudtok normális barátot találni?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van aki sajnos a lányoknak a testét látja csak.

Én pont az ellenkezője vagyok én inkább egy lány lelkét nézem. De én meg lányokból találok nagyon megbízhatatlanokat.


2021. máj. 7. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lenne olyan pasit találni, aki engem akar megismerni elsősorban és nem a testem.
2021. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs, valahogy mindig jól tudtam választani. szerintem ha odafigyel az ember, lehet érezni, mit akar a másik. és persze ésszel kell ilyenkor csinálni és nem belemenni egy ilyen kalandba úgy, hogy "na majd én megváltoztatom, biztos belémszeret majd"...
2021. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen,elég kevés pasi van, aki tényleg az embert akarja megismerni és nem külsőségek alapján egyből eldönti, hogy nekem ez nem kell.
2021. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rossz hírem van barátom :( Az hogy nem csak dugni akarsz a nők többségnél jó pont, de önmagában még édeskevés, a szimpátia, bizalom, vágy felépítésének a lépcsőfokain ugyanúgy végig kell menned.
2021. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Az első nyilván igazat mond, ez van a lányok fejében :D + egyébként nézzen is ki jól a csávó mert ha nem akkor semmit se fog megismerni belőle :D
2021. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!