Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csinálják sokan hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják sokan hogy 25 körül házasodnak amikor én lassan ennyi idősen egy normális kapcsolatot sem tudtam összehozni?

Figyelt kérdés

Nem azért mert nem akartam vagy csak lazább dolgokat kerestem hanem egyszerűen nem találkoztam össze egy megbíztato aranyos lánnyal sem. Kicsit irigylem azokat akiknek ekkora szerencséjük van, lennék szívesen a helyükben. Meg gyereket is szívesen vállalnék ha a lenne rá lehetőségem, nem vagyok az a bulizós típus így még örülnénk ha fiatalon lenne családom.

Nem tudok másra gondolni csak arra hogy nekik szerencséjük volt, párkeresés csak azon múlik szerintem.


2021. máj. 8. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha nem minden áldott nap ide írkálnál olyan kérdéseket, amikben magadat sajnáltatod, hanem kimennél a való életbe, akkor lehet neked is lenne valakid.
2021. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor próbálkoztál már és hol?
2021. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

25 evesen gyereket??? Házad van? Autód? Havi netto 6-700 ezres kereseted alsóhangon?

(Csak mert, ha megvan a harmónia, szeretet társ, akkor a gyerek kerdés, a fenti alapoktól indul)

2021. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
t*
2021. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Itt a gyakorin próbálkozik minden nap, hátha egy lány megsajnálja:D
2021. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
3. Te egy állat vagy. Milyen 600-700 ezer (egy embernek)? És ház? Mi az, hogy innen indul? Igen, a felső középosztálybeli kényelmesebb élet, amit Magyarországon is néhány százezer ember engedhet meg magának maximum.
2021. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
#5 egyem a kis szívét!
2021. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát. Akkor én odatartozom.....
2021. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

A párom 24 lesz amikorra tervezzük a házasságot, én 22. Tényleg nagy szerencsénk van, hogy korán egymásra találtunk (18, 16), de biztos vagyok benne, hogy ha akkor nem, akkor később is találkoztunk volna. Így mégha fiatalon is házasodunk, nem az van, hogy csak néhány éve ismerjük egymást.

A kérdésre válaszolva: mások fogalmam sincs, mi csak lolloztunk, aztán beszélgettünk, 300km-t megoldottuk és egyetemistaként az elejétől együtt lakunk, mint a házasok (közös kassza stb.)

2021. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
A tapasztalatom alapján, van aki korán megtalálja a társát - ahogy én is - így lehetséges. 21 voltam, amikor a férjemet megismertem, ő az első kapcsolatom. Igaz nem 25, hanem 27 voltam, mikor összeházasodtunk. A környezetemben, akik viszonylag hasonlóan korán házasodtak, tehát 25-27 év körül, azok mind korán összejöttek a férjükkel, feleségükkel, akár már a gimiben.
2021. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!