Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ekkora férfi invázió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora férfi invázió tinderen, ennyire igénytelenek lennének a férfiak?

Figyelt kérdés
Egy ismerős lány, aki akart tőlem valamit felment tinderre de elég kövér és igénytelen szerintem nagyon nem az esetem, de mutatta tinderen 99 plusz lájkja lett fél nap alatt, ez mi... nekem 0, ő meg és tök jó pasikkal levelezik
2021. máj. 8. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
próbáld ki , tegyél fel jó pasikról képet és meglátod lesz match bőven.
2021. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

"tegyél fel jó pasikról képet és meglátod lesz match bőven.":


Modell profil minimum

2021. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem igénytelenség, csak amikor már évek óta nem tudtál olyan partnert találni, amilyet elképzelsz, akkor sokan lejjebb adják a szintet. Próbálod a valósághoz igazítani az elképzeléseidet.
2021. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És miért nem találnak?.... inkább egyedül akkor, az is jobb...
2021. máj. 8. 11:04
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Mert a férfiak 50-80%-a nem tud külsőre saját magával kb egy szinten lévő nőt találni. Azért nem, mert a nők alapvetően maguknál jobbat akarnak (külsőre is, de másban is), ezért viszonylag kevés jó pasit leng körül sok nő. A férfiak pedig olyanok, hogy ha van lehetőségük elmennek dugni maguktól kevésbé vonzó nővel is (ez igaz a nagyon jó pasikra, hogy pl elmennek átlagosabb csajokkal is és igaz a kérdésedben szereplő férfiakra is akik a kövér igénytelen nő ismerősödet is bevállalnák).
2021. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

"Mert a férfiak 50-80%-a nem tud külsőre saját magával kb egy szinten lévő nőt találni":


Az online világban inkább nem tud nőt találni egyáltalán. A felső 20% közbe megkap mindent.

2021. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nos, mert mindenkit jobbra húznak, egy dugásra esetleg jó lesz alapon.
2021. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Én általában mindenkit jobbra húzok, oszt ha match van átnézem a profilját és ha tetszik ráírok ha nem akkor pedig hagyom.

Az elején komolyabban vettem de szerintem semmi értelme komolyan venni. Nagyon kevés lánnyal ismerkedtem meg akikkel tényleg egy élmény volt beszélgetni. Legtöbbjüknek csak egy bohóc kell aki szórakoztassa őket addig amíg megjön az álmai pasija.

2021. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

"Legtöbbjüknek csak egy bohóc kell aki szórakoztassa őket addig amíg megjön az álmai pasija."


Kinek van arra ideje, hogy érdektelen embereknek írkáljon? Másrészt rohadt szórakoztatóak lehetnek :D :D

2021. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

9: Az a baj inkább, hogy az a kevés nő, akivel sikerül 2 levelet váltani olyan, hogy már a kérdést sem érti. Ilyen "Mit érdemes rólad tudni? -Ne akarj megváltoztatni" szint. Mégis hogyan akarnám, ha azt sem tudom, milyen?!

De ennél rosszabbak is vannak.

2021. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!