Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okai lehetnek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, amikor egy apatestű kövér férfi szüleivel lakik és 180 ezer nettó jövedelme van és egy ilyen szintű barátnőt talált magának?

Figyelt kérdés

Unokatesóm tegnapi családi rendezvényen bemutatta új párját.

Ehhez hasonló, nyilván a lányt nem tehetem ki személyiségi jogok miatt

[link]


2021. máj. 8. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
A csajnak is önbizalomhiánya, belső lelki és önértékelési gondjai vannak. Nem minden a külvilágban dől el (pénz, külső), hanem sok minden fejben is.
2021. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Valószínüleg az arca lesz, esetleg valamilyen hobbi (motor pl?)
2021. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
talán mert még van olyan nő, aki nem egy pénzéhes ribi? Naháááát micsoda világot élünk:O
2021. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
A pénzéhes ribik világa a 2000 -es években volt. A modern nők kizárólag kinézetre mennek (esetleg talán hobbikra).
2021. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért, ő jónő?
2021. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Beleszeretett a nő. Mi az oka annak,hogy te ezt itt megkérdezed?
2021. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
A nő is elég csúnya (mondom ezt szintén csúnya nőként). Én ennél igényesebb/ápoltabb vagyok, szebben öltözöm, az arcom mondjuk valamivel rondább, de a legelső barátom nekem is elhízott, buta és igénytelen volt. Más kérdés, hogy még neki se voltam elég jó 🙄
2021. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán értem a kérdést. Most mi ebben az érdekes?
2021. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
ez a kerdes ugy lett felteve, mintha valami gyonyoru topmodellt szedett volna ossze a srac. kozepszeru emberek egymasra talalasa, ennyi.
2021. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg nem Balázs a keresztneve.
2021. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!