Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek velem, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem, hogy ez a 3 dolog kell egy jól működő kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

1. Intimitás, elementáris vonzalom, hogy a másik félnek a kislábujjától a feje tetejéig mindenét kívánd, mindkét félnek kielégítő szex.

2. Azonos értékrend, legyen szó vallási meggyőződésről, politikai nézetről, jövőbeli gyerekszámról, esküvőről, nyaralásról, bármilyen fontosabb kérdésről.

3. Kompromisszumra való képesség, megfelelő mennyiségű kommunikáció, nem a problémák szőnyeg alá söprése, vitarendezés ordibálás nélkül, mindent higgadtan átbeszélve, nem a másikat lenyomva.

27/N



2021. máj. 8. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Politika? Vallás? Ezek a huszonévesek között 95%-ban egyáltalán nem merülnek fel egy ismerkedés során. Ennél aszexuálisabb témákat nehéz elképzelni, vagy olyan témákat, amin könnyebb lenne összeveszni. És most ezt úgy mondom, hogy én is komoly kapcsolatot keresek és értelmes vagyok, értelmes nőkkel ismerkedem. Átlagban 10-ből 1 se hoz fel ilyen témákat.


A nyaralás, esküvő a fontosabb témák közé tartozik? Nem is tudtam.


A gyerekszám vagy az hogy pl azonos helyen (városban) képzeljék el az életüket valóban alap.

27/F

2021. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

3?

Felsorolsz egy csomó dolgot 3 bekezdésben.


Ha ezekre vársz, hogy mind meglegyen soha nem lesz kapcsolatod.

2021. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha az első kettő megvan, akkor a 3. nem nagyon kell. ez valami mesebeli kapcsolat lehet:)
2021. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, nem tudnék olyan emberrel boldog lenni, aki bigottan vallásos és mondjuk hetente jár templomba, miközben én ateista vagyok. Olyannal sem, aki szélsőséges politikai nézeteket vall vagy túlságosan konzervatív beállítottságú. Ezekről is érdemes már a legelején beszélni. A pihenés, szabadidő eltöltése, jövőbeli tervek fontosak egytől egyig. Hova menjünk nyaralni, ha az egyik fél túrázni szeret, az aktív kikapcsolódás híve, ha számomra a tengerparti fekvés és tengerben fürdés jelenti a pihenést, kiszakadást a munkából?

Valóban, helyesebb lett volna 3 kérdéskörröl írnom. A legalapvetőbb dolgokat soroltam fel, amiken már siklott ki kapcsolatom. Volt már számtalan kapcsolatom, összeállt a fejemben egy lista, hogy mely dolgok esszenciálisak.

2021. máj. 8. 14:17
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezek nem irreális dolgok. Az én párkapcsolatomra remekül ráillik.
2021. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A vallás és a politika nem érdekel, azok nekem nem is kritériumok párkeresésnél. A többit aláírom, de irreális lenne, ha az összes fenti megvalósulna.
2021. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

"Intimitás, elementáris vonzalom, hogy a másik félnek a kislábujjától a feje tetejéig mindenét kívánd, mindkét félnek kielégítő szex.":


Nőként ezt az egyet el kell felejteni. Ha ez alapján választasz partnert, valószínüleg egy modell kinézetű férfit fogsz találni, aki megcsal 1 hét alatt.

2021. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Azt kihagytad, hogy a pasinak min. 20 centis szerszám.
2021. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem olyan irreális ez. Mi ezekben tökéletesen egyezünk, annyi kiegészítéssel, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor kellett kompromisszumot kötnünk az elmúlt 26 évben. Picik persze vannak, ha arról van szó, hogy mit főzzek vagy hogy ki vigye a gyerekeket orvoshoz, de olyan igazi nagyok nem igazán. 😊
2021. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom hogy a sorrendnek van e jelentősége, de ha nincs akkor teljesen oké ez a felsorolás, az én nézeteim szerint is ezek a fontosak.
2021. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!