Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl vagyok az első puncs-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyok az első puncs-os kapcsolaton.Ha nem akarom hogy ennyire a pénzre menjenek a nők társkeresésénél, hogy tudnám ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés

sokat nem akarok írni az anyagi helyzetemről, annyi hogy eléggé jó,olyan dolgokat is megengedhetek, ami sokszor másnak luxusnak számít.Majdnem mindegyik társkeresőn voltam már, a puncsos oldalt is kiakartam próbálni.

Jelöltek voltak, a talik után szimpatikus lett egyikük, megbeszéltük hogyan tovább.Pár nap múlva már nálam lakott.Előtte sose nem csináltam ilyen, és őszintén leírom, piszok fura érzés volt.Éreztem az első pillanattól, hogy minden megjátszott,mű, és csak a nőnek a pénz volt a gondolataiban.Ezért cserébe házias is volt.Két hónap után mikor mindne hó elején elkérte az előre kialkudott összeget, arra jutottam minek keljek fel egy ilyen nő mellett.Mondtam neki csomagoljon és mehet.Utána még írogatott pár hétig, neki már nem fontos a pénz se, csak velem akarna lenni.

Ez igaz lehet, ha nőként belegondoltok, vagy megjátszás volt?

Azzal tisztában vagyok hogy hatalmas előny az anyagi helyzetem, de nem akarom hogy az ismerkedés után is ez domináljon.Szóval inkább nők válaszát várom, ha társkereső oldalon fenn vagyok(csak normál oldalak),miként lehet hosszútávon elérni hogy a kiszemelt hölgyemény ne csak a pénzre fordítsa a figyelmét?

Végére leírom, mert nem akarok a kérdéseim tárgyától eltérni a hölgy havi 4-5 kilót kért.Remélem a kérdésekre tudtok válaszolni, mellőzve azt hogy miért adtam ezt neki.

Köszönöm!


2021. máj. 8. 14:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Tanácsaim:

1, Játszd el a Mátyás királyos dolgot, turkálós ruhákba menj randira,és add elő te szegény vagy.

2,Csak a személyiségre menj, ne olyan nőkkel ismerkedj akik sokat költenek magukra és sok az igényük.

3, Soha ne válald fel, miből élsz add elő te egy egyszerű gyári munkás vagy rossz fizetéssel.


És így csak azok a nők fognak rád menni akik az embert nézik és nem a vagyonodat! Ennyi.

2021. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%

Mondjuk ugy, hogy ne olyan oldalon keress csajt, ahol nyiltan a penzre mennek.



36F incel

2021. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

"Ez igaz lehet, ha nőként belegondoltok, vagy megjátszás volt?" - megjátszás volt. Ha 2 hónap alatt nem tudta azt éreztetni veled, hogy őszinte, akkor az nem volt az.


Amúgy szerintem azzal tudod ezt elérni, ha kifejezetten nem említed meg a bevételed, az életstílusod, akkor viszed fel csak magadhoz már, miután volt 2-3 randitok, azok is ha nem is nulla költséggel, de azért nem full villantósan. Ha így is érdeklődik és akarja a folytatást, akkor nyert ügyed van.

2021. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy ne mutasd magad gazdagnak és persze korodbeli kategóriában hozzad hasonló kulseju not valassz.
2021. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőnek szinte igaza van. Az első néhány találkozón legalább (és persze a társkereső profilodban is) úgy nyilvánulj meg, hogy ne látszon mennyi pénzed van. Egyszerű ruházat, (nem kell turkálósnak lennie azért) a munkáról is általánosságban beszélj (pl multinál vagyok aktatologató), ha beültök valahova, ne drága helyet válassz stb.
2021. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

"Utána még írogatott pár hétig, neki már nem fontos a pénz se, csak velem akarna lenni.


Ez igaz lehet, ha nőként belegondoltok, vagy megjátszás volt?"


Hát, ilyen az, amikor a nő keze közül kicsúszik a pénzes balek, akit már biztosnak érzett.


Amúgy te ilyen nőt nem fogsz találni, max olyat, aki hitelesebben adja elő, hogy nem a pénzedre pályázik. Ahhoz, hogy egy nő minden anyagi haszon nélkül akarjon veled lenni, neked nagyon, nagyon jó pasinak kell lenned. Akkor viszont nem lennél a társkereső oldalakon, főleg nem a puncson.

2021. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem miért a puncsra regisztráltál ha aztán meg vagy lepődve, hogy a pénzed miatt van veled.
2021. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak igaza van, tényleg ne hencegj a vagyonoddal, és ne úgy jelenj meg a randikra hogy látszodjon rajtad pénzes vagy.

Visszafogottan öltözködj, és olcsó helyekre menj vele, és ezen kivül, a munkádról felszínesen beszélj. Ne a pláza cicákat akard hanem azokat a nőket akik átlagosan néznek ki, és a személyiségük érdekeljen téged és ne a külsejük. Mert egy konzervatív nőnek nem az számít mid van, hanem hogy milyen ember vagy, ezt ne feledd. Amilyen nőket hajkurászol olyat kapsz.

Ne válassz olyat aki sokat költ magára, mert az anyagiass, hanem olyat aki nem igazán foglalkozik a meg jelenésével, hanem egészen más hétköznapi dolgok érdekli őt.

2021. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

De mi az, hogy "előre kialkudott összeg", meg "havi 4-5 kilót kért"?

Magyarul fizettél magadnak egy stabil prostit és csodálkozol, hogy nincsenek érzelmek...

Először is, nem kell pár nap után magadhoz költöztetni senkit.

Gondolom egyből lejön rólad az is, hogy pénzes vagy, hiszen ki az az idióta, aki ilyen rövid idő után, mindenféle érdek nélkül odacuccol egy vadidegenhez? Bocsi kérdező, de a leírtak alapján nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

2021. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak rendes társkereső oldalon (Tinder) vagyok fenn, nem anyagi haszonhúzásként tekintek egy párkapcsolatra, így nincs semmilyen anyagi igényem, a közös programokon is szeretem állni a részem. Csak olyan pasikat húzok jobbra, akiket vonzónak találok, nem olynaokat, akik hivalkodnak a gazdagságukkal.
2021. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!