Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar pasik szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik szerintetek milyenek világ viszonylatban?

Figyelt kérdés
Anyagi tényezőket szigorúan figyelmen kívül kell hagyni. Vannak nálunk jóval gazdagabb és szegényebb országok is. Csak a külsőt figyelembe véve.

2021. máj. 8. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Átlagon felüliek
Átlagosak
Átlagon aluliak
49 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Átlagosak, mint minden más nemzet. Sose volt párkapcsolatom magyarral (egyszerűen nem így hozta az élet), de bőven vannak olyan jóképű magyarok, akiktől majd' elolvadok és olyanok is, akiket bottal se - pont mint minden más nemzetnél.
2021. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

Átlagosak lennének, ha többet adnának magukra.

Nem túl igényes a magyar, és Európa legkoverebb nemzete.

Egyedei kivételek nyilván vannak.

2021. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Valahogy a legtöbb magyar arcberendezese nem tetszik.

Nem kifejezetten rendelkeznek azokkal az adottságokkal amiket én preferálok. Akadnak kivételek de az ritkább. És szerintem bizonyos kor felett marhára elhanyagolják magukat.

De ez az én szubjektív véleményem.

2021. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
3. A magyar nők dettó. Egy bizonyos kor után tragikus a külsejük, főleg az a +20kg.
2021. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%
Hát a magyar férfiak nem nagy számok. Mármint ha más nemzetekkel összehasonlítom, akkor nem igazán mondanám, hogy aj a magyar férfi az valami csoda. 😀 Genetikailag sincs bennük kiemelkedő, egy német, holland pasi na az valami. 😀
2021. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
#4 de ha figyelmessen olvastál volna akkor láttad volna, hogy nem kiemelten a férfiakra írta, hanem a magyarokra. Amikbe a nők is beletartoznak. Tényleg nagyon kövér nemzet vagyunk és bizonyos idő után semmit nem fektetünk a külsőnkbe. Egyetértek #3-assal.
2021. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
5. Nézd már meg az általad preferált nemzetek átlagát. A német néger, vagy a német török teszik jobban? Vagy a holland négerek szebbek? Egyébként az állításod amolyan fikázós, mintha a magyarok valami másod vagy harmadrangú emberek lennének. Ebben az az öngól, hogy te is az vagy. :D
2021. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

"hogy nem kiemelten a férfiakra írta, hanem a magyarokra. "


Bocs, de a kérdés az, hogy a magyar FÉRFIAK.

2021. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

Férfiként modnom, hogy talán átlagon aluliak, DE a nők is.

DE amelyik nő, emiatt külföldi párt választ, az akkor mondja nekem, hogy nem a pénz / a kinézet miatt tette, amikor anyanyelvi szinten beszéli a másik nyelvét (vagy a férfi az övét) és értelmesen tudnak egymással kommunikálni, szóvicceket használni és így tovább. Minden más érzelmileg és értelmileg egy elég korlátolt kapcsolat.



A férfiak anyagi lehetőségei Mo-on ha tisztességes úton jár, sajnos korlátozottabbak. DE ez igaz a nőkre is, csak velük szemben a férfiaknak nincsen semmi anyagi szintű elvárása. A legkomolyabbak amiket hallottam: dolgozzon, ne költsön többet mint amit keres (összeg sosem volt meghatározva, az elvárás arra irányult ne élősködjön).



A magyar férfiakat ha összevetjük egy olasz vagy spanyol, esetleg francia férfival, bizony a külső adottságait tekintve el vannak maradva.


Ebben a kettőben vannak a férfiak elmaradva, más egyébben én nem érzek komoly lemaradást. Esetleg 1-2 latin nemzetnél a nőket jobban bálványozzák.

2021. máj. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%
Akkor csak azt kell megnézni, hogy nálunk mennyi a cigány, mert az bizony olyan mint a német néger. Sőt. Arányaiban sincs kevesebb:)
2021. máj. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!