Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számonkérésnek tűnne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számonkérésnek tűnne, ha rákérdeznék mi változott?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár napja beszélgetünk, találkozni még nem találkoztunk. Eddig úgy volt, hogy legfeljebb 20 percen belül válaszolt, érdeklődött, kérdezett. Gyakorlatilag úgy váltunk el tegnap este, hogy szinte félreérthetetlenül utalt arra, milyen jó lenne, ha az estét most velem tölthetné el. Ehhez képest a következő üzenetemre gyakorlatilag egy nap elteltével kaptam egy kétszavas választ, miközben nem tudtam úgy fellépni, hogy ő ne lett volna online. Nem vagyok hülye, nem újdonság ez a viselkedés. Ilyenkor következik az, hogy jön majd még egy válasz holnap valamikor, ami kb az utolsó lesz, mert felszívódik. De miért kellett napokon keresztül hitegetni, hogy mennyire bejövök neki? Érdemes lenne rákérdeznem, hogy mi a helyzet? Vagy számonkérésnek tűnne?

Még mielőtt rákérdezne valaki: azért nem találkoztunk még, mert jelenleg nem vagyok az országban, de a randira már igent mondott.


25/F, ő 22/L


2021. máj. 8. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet, hogy valami dolga volt?

Munka? Vagy éppen csajos napot tart valakivel?

Ez még csak 1 nap, szerintem kicsit túlreagálod. Én még várnék a helyedben a rákérdezéssel.

2021. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen felesleges rákérdezned. Te is érzed, hogy mi a helyzet. Ha rákérdezel, akkor csak pár napig előadja, hogy nincs semmi gond, minden a szokásos és végül ugyanoda lyukadtok ki, ahol most vagytok.


Rengeteg csaj van, aki összevissza ismerkedik egy csomó sráccal, legyezgeti velük az egóját, ígérget dolgokat, de huszonévesen még tini és át sem gondolja, amit csinál. Na, ő pont ilyen.


#1: Akkor egyszerűen közölte volna, hogy bocs, nem érek rá. Már, ha minimálisan is számítana neki a másik fél.

2021. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Ahogy a #2 írja.. ilyen nincs. Nem régóta vagyok az internetes ismerkedésben, de mindenkinek érdemes azt megtanulnia, hogy ha érdekled a másikat, akkor írni fog.


Itt nekem csak az a furcsa, hogy ennyire még sosem volt oda értem senki írásban. Itt nem én fényeztem az ő egoját, hanem ő az enyémet. Jó lenne tudni mi változott ezalatt a pár óra alatt, de gondolom csak egy újabb éretlen valaki, aki a saját érzéseivel sincs tisztában. Ez van, szomorú azért.

2021. máj. 8. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Én már jártam úgy, hogy első randi után 2, de inkább 3 hétig fényezett online, hitegett a következő randival, majd ghostolt. (kiragadott példa, van még 100 másik hasonló felemelő storym)


Tudod mire számíthatsz a nőktől?

Semmire, vagy esetleg a legrosszabbra.

2021. máj. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

valoszinuleg kozben megismert mast, aki jobban erdekli es ra forditja azt az idot, amit eddig rad szant. lehet rakerdezni, de felesleges, mert csak kodosites lesz meg mentegetozes: jaj bocsi, nagyon zsufolt napom volt.. es tarsai.

kerdes, h mikor jossz vissza az orazaga es tudnatok-e mondjuk par napon belul randizni. mert ha igen, akkor meg mentheto lehet a helyzet.

2021. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Három opció van:


-lett nálad jobb party

-elkezdtek érzései lenni az pedig ijesztő

-simán ugy kelt fel h 180at fordult és utál


Ne akard érteni..nők.

2021. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
#6: megnyugodhatsz, ilyen ferfiak is csinalnak.
2021. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyet
2021. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodt vagyok, tudom. De most egy nőről volt szó.
2021. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Képbe került egy jobb pasi.


Részvétem

2021. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!