Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 30-35 évesen nem él kapcsolatban az valószínű úgy is marad szerintetek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látom ezen az oldalon a 30-35 év körüli egyedülálló emberek kérdéseit mint például,egyedülélés 30 éves nő férfi,miért él otthon 30 évesen egyedül és társai kérdések. Nem akarok okoskodni de szerintem a 25-35 éves korosztály szerintem irtózatosan rá van parázva arra hogy társat találjon ,nők és férfiak egyaránt. Szerintem mivel én is ebbe a korosztályba tartozom van némi rálátasom erre. Sokan kérdezgetik hogy mi a helyes voltaképp ,lehet még reménykedni ,érdemes várni az igazira ,akár otthon élsz akár albiba vagy saját kecóba lehetsz nő férfi ,lehet már gyereked vagy nem szerintem és hangsúlyozom csak szerintem nem érdemes erre ráfeszülni és megoldásokat keresni. Én is egyedül élek és ismerek nagyon kedves csinos nőket akik ugyan így vannak ezzel,ismerek olyat akinek gyermeke van már mégsem erőlteti a párkapcsolatot úgy ahogyan én sem,mert igazából azt csinálok amit akarok és nem érdekel senki véleménye. A boldogság nem pénz vagy lakhatás esetleg családi elvárás után találod meg. Igen én is ismerkedtem egy kedves velem egy idős nővel de nem szeretne párkapcsolatot,jó neki most így ,szimpatikus és neki is az vagyok de nem szeretnénk már annyira ráfeszülni dolgokra,majd alakul ahogy alakul szépen lassan.Addig meg mindenki azt csinál amit akar és azzal akivel akarja.Nem érzek már késztetést családalapításra úgy mint huszon évesen és ezzel a nők is így vannak.

2021. máj. 8. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Akit zavar az változtat rajta. Én speciel soha nem akartam párkapcsolatban élni gyerek meg pláne hogy nem volt tervben.

Szerintem az a baj hogy az egyedüllét problémaként van kezelve holott van akinek így is teljes az élete.

Nem mindenki való párkapcsolatra.

Jómagam sem érzek késztetést család alapításra ezzel egyetértek veled csak ezt így akartam és nem így alakult.

Mert nem mindegy.


Szép estét!



38 /F

2021. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
2021. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretnék kapcsolatot

36F

2021. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Társadalmi elvárás is.

Én nemsokára kilépek egy elég hosszú kapcsolatból, de utána nem szeretnék többé ilyet.

Nem vagyok képes az együttélésre, rá kellett jönnöm. A szex sem fontos nekem. Nem tud érdekelni annyira a másik, hogy erőfeszítéseket tegyek érte. Nyilván zaklatni fog a rokonságom, anyám, környezet, de ez van.

2021. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
" Nem akarok okoskodni de szerintem a 25-35 éves korosztály szerintem irtózatosan rá van parázva arra hogy társat találjon ,nők és férfiak egyaránt." Nem okoskodsz, szerintem emiatt is rohantam bele egy kapcsolatba, együttélésbe stb. Előző vagyok.
2021. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Hfú, itt nagy a baj
2021. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
30 év felett a férfiaknak már elment a hajó, ha addig nem volt senkijük. Vagy csak fizetős lány.
2021. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége pont hogy 35 körül válik. Egyébként meg van egy csomó olyan munka ami eleve nem kedvez ennek.

Pl az enyém. Na most ha behoznak egy balesetből egy SBO-ra és mondjuk ott nem lesz ember mert aki téged összevarr meg begipszel... vagy anyádat, apádat,... Annak nem örülnél igaz ?

2021. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!