Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő randi után nem meri megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő randi után nem meri megmondani hogy nem tetszem?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertük meg egymást. 1 és fél hónap után találkoztunk, bár én korábban is felvetettem többször találkozást, de mondta hogy szerinte korai lenne. Mondom oké én nem rohanok sehová.


A randi jól sikerült, sokat beszélgettünk, kirándultunk 3 órát, írta hogy jól érezte magát, de "Őszinte leszek, nem akarok (tudok) elköteleződni". -írta a nő, de hogy attól még találkozhatunk.


Mondom ha őszinte vagy mond meg nyugodtan, hogy élőben már nem tetszettem, nincs meg a kémia, semmi gond, a randizás ilyen.


Mondja hogy ez nem igaz, rosszul gondolom.


Tinderen azt is kérdezte milyen magas vagyok, kiderült egy magasak vagyunk, erre írta hogy hát ő magasabb pasikhoz szokott hozzá.


Mondom ez a magasság dolog is zavar ugye? Erre, "Nem ő csak mindig megkérdezi emberektől milyen magasak" és ennek semmi köze randizáshoz.


MAjd mondja, hogy sem velem sem mással nem akar sem alkalmi sem párkapcsolatot, csak érdekes embernek tart. XD


De mondom akkor miért vagy Tinderen???


A nő sokat foglalkozik ezoterikus dolgokkal és mondta hogy előző párkapcsolataiban úgy kellett gondoskodnia pasijairól mint ha a kisfiai lettek volna.


Női szemmel hogy látjátok mi a helyzet?



2021. máj. 10. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Van másik 99+ like -ja Tinderen. Miért akarnak téged?


Ha tetszenél neki, már legalább a smárolásig eljutottatok volna ennyi idő alatt.

2021. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


persze hogy van és nem engem akar, de nem értem, ha nem akar akkor miért nem mondja meg egyenesen :D

2021. máj. 10. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem egyenes. Nők, férfiak közt is sok ilyen van.


Tinderen meg sajnos vannak fent ilyen emberek és azok a legutálatosabbak, akik sem kapcsolatot, sem szexet nem akarnak. Ja és ezt nem is közlik időben. Akkor minek vannak fent? Csak undorító módon húzzák az emberek idejét.

2021. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3


persze csak ráadásul egy kifejezetten magabiztos, jókedvű, egyenesnek látszó nő.


Nem ilyen félénk, sunyi bizonytalan akiből ezt a viselkedést kinéznéd.

2021. máj. 10. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez ilyen. Netes dolgoktól nem lehet többet várni, legalább nem szó nélkűl tűnt el.


Tudom, hogy zavar, meg magad hibáztatod (ami lehet nem is igaz és neki van pl elköteleződési problémái), de te próbáltad, menj tovább.


"Nem ilyen félénk, sunyi bizonytalan akiből ezt a viselkedést kinéznéd."

ezt hányszor mondom magamnak és hány olyan nővel beszéltem, aki mondta, hogy őőőőő nem olyan. Aztán 1 nap eltűnik, mert jött más pasi. Nem szabad emberekre ilyen túl jó dolgokat ráruházni, mert kialakítasz egy hamis képet, ami megdől és magad hibáztatod, meg jaj most máshogy lesz. Nem lesz.

2021. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

A "nem akarok elköteleződni" után azonnal rákérdeztem volna, hogy csak szexelni akar-e. Ha nem, akkor többet nem foglalkoznék vele.

Sok nőnek fontosabb az udvarlás, mint a kapcsolat. Már a másfél hónap irogatás is jelezte, hogy nem akar ő téged igazából.


Nemrég voltam hasonló helyzetben. Végül megírtam, hogy ha valamit akar, akkor hívjon fel és több energiát nem fektetek az irogatásba, mert eddig semmi eredménye sem volt. (Utolsó pillanatban lemondta a randikat.) Persze nem keresett, de ahogy leírtam ezt neki, már nem is érdekelt.

2021. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 5


én is sok nővel ismerkedem egyszerre, de magamból indulok ki, azonnal egyértelműen közlöm hogy mi a helyzet. Nem szívatom a nőket.

2021. máj. 10. 11:48
 8/12 A kérdező kommentje:

# 6


így rá is kérdeztem ahogy mondod, erre mondta hogy "hogy sem velem sem mással nem akar sem alkalmi sem párkapcsolatot, csak érdekes embernek tart"

2021. máj. 10. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

7

tudom. mondom, átérzem, hogy igazságtalannak érzed, tök normális érzés. Amikor pl nálam szó nélkül tűnnek el, akkor húúúú megmondanám a magamét, de rájövök, hogyha erre nem volt képe, akkor kapcsolatban sem mondana el dolgokat, amik számítanának.


Az ilyen ember kerüli a felelősséget és inkább sunnyog, vagy általános kifogást gyárt. Nekem pl nem kell olyan nő, aki nem őszinte és/vagy nem tudja kifejezni az érzéseit. Nálam pl az első randi az ilyenek miatt is egy ártatlan pad, vagy sétálgatás, max 1 óra.


Kimozdultál, randiztál. Sajnos ennyi, de jobb, mint a semmi

2021. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért az is előfordul, hogy a nő megmondja, nem tetszik neki a férfi, erre a férfi szitkozódni kezd, lekurvázza a nőt, üldözni kezdi stb. Meg nőben is van nyilván full idióta típus. Részben az ilyenek miatt is választják az emberek (nők is, férfiak is) inkább a mellébeszélést az őszinteség helyett.
2021. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!