Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri kockáztatni a barátságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kockáztatni a barátságot egy nőért ?

Figyelt kérdés
Volt egy nő aki velünk szokott csavarogni.Egy helyen dolgozunk,szép nő volt,de amíg jobban meg nem ismertem annyira nem érdekelt.Össz óta képeztünk egy csapatott,tudja azt is hogy odáig vagyok érte,de én szerelem terén szépen lassan közelítek felé mert nem akarom lerohanni majd alakul.Viszont az egyik barátommal egy félreértés miatt csúnyán össze vesztek.Elvárás lett hogy nem beszélhetek a nővel,de szoktam vele beszélni.Viszont attól félek ha kiderül akkor ez barátom velem is össze veszik.Amit nem szeretnék,de ez a nő sokat jelent és ha minden jól megy akkor szeretném hogy ő legyen a barátnőm.Viszont vannak bennem félelmek a barátommal való konfliktus miatt amit szeretnék elkerülni bár egyre jobban érzem hogy elkerülhetetlen lesz.Ti mit tennétek ?
2021. máj. 10. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Honnan tudod hogy a nő akar tőled egyáltalán bármit is?

Lehet nem is lesz köztetek semmit

A barátodnak nem lenne joga megharagudni, mert nincs köze hozzá, hogy te kivel vagy együtt, ha az nem befolyásolja a barátságotokat nincs beleszólása. Neki nem kötelező beszélni és találkozni vele. Bár nyilván nem mindegy mi volt a vita tárgya a csajjal.

Nem mellesleg hány évesek vagytok? 16?

2021. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Levadásznám a nőt. Barátok közt ez nem lehet probléma. Ez csak egy csaj.
2021. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

"Össz óta képeztünk egy csapatott,tudja azt is hogy odáig vagyok érte,de én szerelem terén szépen lassan közelítek felé mert nem akarom lerohanni majd alakul."


Amíg pöcsölsz háromszor férjhez megy. Szerinted a te lassú közelítésedre fog várni?? Lehet nem is érdekled. Ilyeneket meg, hogy valaki nem állhat szóba mással mert "jaj összevesztem vele" utoljára általánosban nyomtunk.

2021. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Kit érdekelne egy ilyen barát?


Szerelemben és háborúban mindent szabad

2021. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy min vesztek össze. Ha valami hülyeség, akkor semmi gáz. Viszont, ha olyasmit tudsz meg róla, hogy pl. egy aljas ember, akkor magad érdekében nem kellene vele kezdeni
2021. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
soha nem éri meg kockáztatni nőért bármit is
2021. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!