Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek vagy a prostik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek vagy a prostik a gázabbak ?

Figyelt kérdés
Indokold is meg hogy miért!

2021. máj. 10. 19:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés feltevője túltett mindkét kategórián, ami már szép teljesítmény!


Jelölünk idén az Arany Gyakori-trash díjra!

2021. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szerintem a prostik. Szánalom amit művelnek, amúgy 10 éve prostizó incel vagyok.

31/F

2021. máj. 10. 19:50
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Mi?
2021. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
2021. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem pont forditva. Az incelek azok akik szánalmasak.

31N

2021. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Mi az incel?
2021. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy gondolom, hogy a prostik zöme baromi kiszolgáltatott helyzetben él. Ez alatt nem csak a konkrét fizikai kényszert értem, hanem a torz szocializációt, anyagi kiszolgáltatottságot, minden egyebet, ami oda vezet.

Könnyű lenne magas lóról jól elítélnem a komplett műfajt, amíg nem tudom, hogy hasonló helyzetben (és szocializációval) mit kezdenék magammal, engem sosem futtatott mondjuk a saját apám egy borsodi kamionsoron.

Ezzel szemben az incelek egy csapat frusztrált fiatal (?) férfi, akik aszerint definiálják magukat önként, hogy a nők hogy viszonyulnak hozzájuk, az elutasításra olyan gyűlölettel rragálva, hogy siralmas. Hol itt a hasonlóság?

2021. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Tehát ha jól értem, önként támogatod anyagilag egy évtizede a csoportot, amit megvetsz, de egyúttal rászorulsz. Ja, abszolút ők a szánik.
2021. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Az incelek gázabbak, mert ők még ingyen sem jutnak szexhez míg a prostiknak meg fizetnek is..
2021. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Az incelek. Indok: mert a viselkedésük, szexet követelésük, a nők lenézése és tárgyiasítása a szektás ömlengéseikkel ezerszer idegesítőbb. Plusz képmutatóak, mert nekik nem nő kell, hanem a legjobb csajok, bár maguk a 0-hoz konvergálnak. Egy prosti legalább tudod, hogy mit akar: pénzt. És nem tesz úgy, mintha nem ezt akarná, nem pofázik meg hány ide hülyeségeket.
2021. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!