Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ismeretségi körötökben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismeretségi körötökben mennyi az olyan egyedülálló aki alig vagy még soha nem került kapcsolatba a másik nemmel?

Figyelt kérdés
Én pl 26 éves vagyok és soha nem volt barátnőm de nagyon sok ilyen isnerős/haver van még aki szintén ebben szenved! Nálatok is ilyen rossz a helyzet? Nők véleménye is érdekel!

2021. máj. 10. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2. Egy 31 éves férfi és egy 30 éves nő. A férfi egyszerűen egy nyuszi, semmi baj vele. A nő nagyon csúnya, szegény, gyerekkorában elrontottak nála valamilyen műtétet, ami miatt olyan durva orrhangon beszél, hogy szinte egyáltalán nem érteni, mit beszél. Ő nem nyuszi, igazából kifejezetten rámenős, de senki nem áll kötélnek.
2021. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben is sok van. Férfi is és nő is. Igazából nem értem a dolgot, mert teljesen normálisak/átlagosak.
2021. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40 éves srác. Semmi baj a kinézetével de sztem egyszerűen nem mer közeledni a nőkhöz.
2021. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én baárti társaságomban hárman voltunk, amiből kettejükről kiderült, hogy melegek. Én maradtam, 23 éves nőként és pár hónpja jutottam először első randinál tovább. Egyszerűen annyira lefoglalt a suli, hoggy nem volt mellette időm, emg nem is vágytam ilyesmire.
2021. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretségemben egy ilyen van, egy 44 éves férfi, kb. 16 évesen volt utoljára barátnője. Egyébként kifejezetten jóképű, értelmes is, de extrém zárkózott, kb. gépezéssel tölti az egész életét. Nem vagyok olyan viszonyban, hogy rákérdezzek, de valószínűleg próbálkozni sem próbálkozott nővel az elmúlt 25 évben.
2021. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenről nem tudok, mindenkinek volt már valakije valamikor. Csak kérdés mikor. A legtöbbünknek, főleg a szűkebb ismerősi, haveri körben évek óta senkije nincs, még csak egy futó kalandja se.
2021. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm, ő most 34 (fiú). Nem kifejezetten előnyös külsejű, de nem is ronda szerintem, viszont tény, hogy a személyisége nem túl vonzó. Okoskodó, mindent jobban tud, elég hímsoviniszta és kissé nőgyülölő. De kérdéses, hogy ez ok vagy következmény. Van két barátnőm, akiknek nagyon régóta nincs kapcsolata, az egyikről azt sem tudom, szexelt-e valaha. Mindkettő 30 éves. Szemelyiségileg egyik sem gáz, és az egyik kifejezetten csinos is. Talán kicsit túl zárkózott, túl sok időt fordít a munkára és nehezen teremt kapcsolatot másokkal. A másik átlagos, nem tudom, miért nincs senkije.

Aztán van egy 30 éves fiú barátom, ő egy kicsit előnytelen külsejű, de ezt önmagában nem tartanám elég oknak, hiszen nála sokkal rondább pasikat látok nővel.

Mindegyikük értelmes, tanult ember egyébként.

Plusz a párom 38 éves haverja, aki szintén nem csúnya, de valahogy képtelen nőknél kezdeményezni. Szerintem fél az elutasítástól.

2021. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem vagyok ezzel egyedül! :(
2021. máj. 10. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
34 vagyok, nem tudok ilyenről
2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Két 30 éve körüli férfi és egy 30 év körüli nő van így az ismerettségi körömben Egyikükkel sincs semmi egetverő probléma: mindhárman egyetemet végeztek, dolgoznak, az egyik srácnak igen jó programozói állása van. A nőnél tudom az okot, ő elég magasra teszi a lécet, de ő maga nem áll úgy érzelmi szinten, hgoy alkalmas legyen egy kapcsolatra (megmaradt a tinédzserkori rajongásoknál). A srácok esetében nem tudom, mi lehet az ok.
2021. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!