Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik unalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik unalmasnak ez vagy így a normális?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel a távolság miatt csak online tartjuk a kapcsolatot. Van, hogy reggeltől estig csetelünk de mindig én jövök valami érdekes témával, én tartom életben a beszélgetést. Ő is sokat ír, nem egyszavas válaszokat ad, kérdezget is. Ha nem írok akkor ő keres (pár nap múlva) de csak ilyen, "szia, hogy vagy?" szöveggel vagy, hogy "milyen volt a hétvége?".

Természetesen nem világmegváltó témát várok tőle, csupán valami mást nem a sablonos "mizu?"-t. Biztos tőrténik vele is valami érdekes...

Őszintén nem vagyok nagyon tapasztalt az online csevegésben, ezért érdekelne a lányok vagy a tapasztaltabb férfiak véleménye.


2021. máj. 12. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Van akitől ennyi telik.
2021. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb fiatal lánynak finoman szólva sem fejlettek a kommunikációs képességei. Megszokták, hogy elég jól kinézniük.
2021. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha később már vannak érdekes gondolatai és nem unalmas vele a beszélgetés, csak a kezésre nincs jobb ötlete a sablonos "hogy vagy"-nál, az még szerintem belefér. Ha amúgy is unalmas, akkor meg nincs értelme sokáig húzni.
2021. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak nem érdekled igazán, bocsi. Én is chateltem egy 100+ kilométerre lévő sráccal, akivel az elején regényeket írtunk egymásnak, mindenféle témában. Viszont én ezt x hét után megunom, ha nincs személyes találkozó és még csak fel sem veti. Nem tehetek róla, de teljesen érdeklődésemet veszítem. Na meg van egyéb dolgom is, élem az életem. Nem mindig érek rá komplexebb témákról írogatni..

De ez csak egy személyes tapasztalat.

2021. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem korrekt ezt is CSAK a férfi számlájára írni. Te utaltál rá, hogy szeretnél találkozni? Akár viccesen is, tudattad vele, hogy meglátogathatna? Nem tennék meg 100+ kilométert valakiért akinek talán nem is tetszek, csak barátkozni akar.
2021. máj. 12. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem társkeresőn egyértelmű, hogy nem barátkozni akarok, 1.

2,nem felutazni kell hozzám meglepiből, hanem megkérdezni mondjuk, hogy szeretnék-e találkozni.

Ha nem kérdezi meg, akkor fogadja el, hogy nincs kedvem, sem időm értelmetlenül egész nap szórakoztatni. Most ez csúnyán hangzik, de na. Van jobb dolgom is, mint egy netes kapcsolatot, levelezést ápolgatni. Eleve ezért nem szívesen kezdek el távoli emberrel ismerkedni, mert aztán megy a hiszti, ha érdeklődésem veszítem, de ezzel az erővel én is hisztizhetnék, hogy hetek óta csak az írogatás van, zero személyes kontakt mellett.

2021. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem társkeresőn ismerkedtem meg vele. Találkoztunk is amikor itt volt a városban...itt laknak a nagyszülei.


Persze, valamennyire egyetértek a te nézőpontoddal is. Talán azért ennyire nehéz mert nem egyszerű ez a szituáció.


Köszi a válaszod.

2021. máj. 12. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától keres az már jó jel. Lehet idegennek érzi az írásos kommunikációt, ezért ilyen passzív. Ha azt akarod hogy meséljen ő is valamit, kérdezd te. Egyébként sem úgy indítják a legtöbben a beszélgetést 2-3 nap távlatából, hogy Szia, képzeld ez meg ez történt velem... Kezdésnek szerintem simán jó a "Szia, hogy vagy?".
2021. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!