Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes konkrétan próbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes konkrétan próbálkoznom annál a lánynál aki iránt nem érzek vonzalmat, csupán kedvelem?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: tűrhetően jól kinéző kolléganőm, akivel már pár éve ismerjük egymást, korábban nem is voltunk jóban, de tisztáztuk azóta és kibékültünk.

Viszont ő már jól láthatóan elvárja hogy kezdeményezzek nála, adja a jeleket, én pedig csak a barátkozásig mentem el vele.

Nagyon hiányzik a társ az életemből, de eddig nem láttam értelmét a kezdeményezésnek nála, mert vonzalmat és bizalmat sem érzek iránta

Érdemes ismerkednem vele, vagy felejtsem el még azt is?



2021. máj. 14. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha nem jön be akkor minek próbálkoznál? Főleg, hogy kolléga...
2021. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Vonzalom nélkül értelmetlen lenne, csak szenvednél. Viszont ha nem vagy jó pasi, akkor remélem nem arra vársz, hogy majd egy Megan Fox lesz a feleséged.
2021. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ismered már régóta és nem érzel iránta semmit. Ebből nem lesz több szex után se, sőt...
2021. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Világos, de akkor hogy kezelnétek a helyzetet?

Mármint azt hogy elvárja hogy teperjek érte, és szeretnék jóba is lenni vele mert kedvelem

Megsérteni nem szeretném ha nem muszály, de őneki is látnia kell azt hogy nincs értelme (nem hiszem hogy ő szerelmes lenne, legfeljebb bejövök neki)

2021. máj. 14. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Sajnos ilyenkor le kell építeni a kapcsolatot, a "maradjunk csak barátok" nem működik. Nem lenne becsületes dolog kényelemből belekezdeni egy kapcsolatba olyan nővel, akit nem tartasz vonzónak. Magadat leértékelnéd, a nőt pedig becsapnád vele.
2021. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tepersz annak ellenére, hogy elvárja, akkor szerintem előbb-utóbb csak leesik neki...Ha ír Fb-on, tüntetően ne nézd meg napokig, válaszolni se válaszolj rögtön. Ebből és hasonló dolgokból azért értenie kell.

Lehetsz egyenes is, ha a szituáció úgy hozza.

Ha ő reménykedik, akkor lehet, hogy nem vagy teljesen őszinte vele, mert nem akarod megbántani, de ez visszafelé sül el.

2021. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Uhhh.. hát ennek nem sok értelmét látom. Legalább a személyiségéhez muszáj lenne vonzódnod,ha már a külseje nem jön be. Ez így egy nulla. Megerőszakolod magadat.


Esetleg egy könnyed randival (fagyi, kv, semmi extra) megpróbálkozhattok, aztán meglátod.


N31

2021. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7# Talán épp pont a személyisége ami vonzó, csupán azt a komolyabb vonzódást nem érzem amit talán szerelemnek hívnak, ahhoz köze sincs, átéltem olyat is.

Az a baj hogy a férfi-női barátságban nem hiszek, főleg úgy nem működik hogy egyedülálló egyik fél, pláne ha mindkettő, felejtős

Azt érzem hogy jó volna közeledni felé, mert mit veszítek?

Aztán meg azt gondolom ha eddig nem kellett akkor mit akarok tőle most?

Nem a bátorsággal van gond, egyszerűen nehezemre esik erőltetni azt ami sosem működött

Ő nem kezdeményez vagy irogat nekem szó sincs erről, csupán finoman célozgat arra amit tennem kéne, és ez frusztrál, mert magam sem tudom mit akarok tőle

2021. máj. 14. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem nagyon hiszek az ilyen nyögve nyelős indulásban. Kialakulhat persze kötődés, meg a nullánál több szex is lehet belőle, de lehet erre építeni hosszútávon? Mindig lebecsmérlik a szerelmet, hogy az csak fellángolás, elmúlik, arra nem szabad építeni, pedig aki volt már szerelmes, az nagyon jól tudja, milyen iszonyatosan erős kötődést képes létrehozni akkor is, ha semmi értelme.

Az ilyen beletörődős kapcsolatok addig tartanak, amíg tényleg szerelmes nem lesz az, aki lejjebb adta, valaki másba és ha van már gyerek és közös hitel és a többi, akkor lehet, hogy nem borít mindent, de ha nincs, akkor nagy eséllyel úgyis kilép a kapcsolatból és közben éveket vett el a másik életéből, súlyosan megsebzi az önértékelését és ezzel még további éveket vesz el és a lehetőséget, hogy az illető azzal legyen együtt, aki tudná szeretni. Sajnos farkastörvények vannak, nyilván van akibe soha senki nem lesz szerelmes, de ezt biztosan előre nem lehet tudni.

2021. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Tűrhetően jól kinéző" Tehát neked nem jön be. Ne kezdj ki vele, mert amgadat és őt is becsapod.
2021. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!