Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírom lenn, milyen párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom lenn, milyen párkapcsolatra vágyom. Ismerkedéskor mit nézzek, milyen jeleket keressek a férfiakon, amik alapján tudhatom, hogy ilyen kapcsolatunk lehetne, ha összejönnénk? És mik az intő jelek, hogy úgyse lenne ilyen, hagyjam?

Figyelt kérdés

Tehát néhány kulcselem, aminek meg KELL lennie a leendő párkapcsolatomban, különben zátonyra fut... Vagy legalábbis nem leszek boldog.


- A pénzügyi tudatosság jegyében kell legyen kezelve mindkettőnk fizetése! Fontos akár a spórolás, de főleg a befektetés. Nem tudom elviselni a páromtól az értelmetlen pénzszórást, akkor se, ha az az ő pénze, és nem az enyém. UGYANAKKOR tudjon kikapcsolódni, amikor is nem sajnálkozik az arra költött pénzen. (Már ha az adott kikapcsolódásnak anyagi vonzata van, mert vannak ingyenes/filléres programok is. DE lehetnek akár drága utazások is!)


- Ne akarjon minden nap szexelni... Nem akarok minden áldott nap szexelni. De nem akarom persze a másik végletet sem, a szexmentes kapcsolatokat. Havi 1 szex KEVÉS!!! A középmezőny elég széles skála, rugalmas vagyok az igényére, csak ne legyen havi 1 vagy még ritkább, se minden napos sűrűségű.


- Legyenek új ingerek a kapcsolatunkban. Ne fásuljunk be. Próbáljunk ki új dolgokat, fogjunk új projektekbe, vágjunk bele új dolgokba. Esetleg tanuljunk valami újat, vagy alakítsunk ki új szokást, utazzunk új helyre, ilyesmi. Nincsenek irreális elvárásaim, nem akarok olyan csapongó életet, hogy ma ez, holnap az, holnapután meg már amaz... Nem. Csak ne mellőzzük a kapcsolatunkból az új ingereket, ne gyöpösödjünk be. Bizony időnként próbáljunk új dolgot, aztán valami megmarad, valami meg úgy marad, hogy kipróbáltuk, kösz, nem. És egyedül is lehet új dolgokat kipróbálni, igen. De én a kapcsolatomban, közös élményként is igényelek ilyesmit. Engem megöl az elunalmasodott kapcsolat, ahol semmi, de semmi új behatás nem ér évek óta...


- Konfliktus kezelés. Hajaj... Minden, de minden kapcsolatban, még a legrózsaszínebb, legígyszeretlekúgyszeretlekebb kapcsolatban is megjelennek a problémák idővel. Néha hamar, néha később, de lesz feszültség, konfliktus. Vita, veszekedés. Stressz, egyet nem értés, düh. Csalódottság. Ilyesmi. Az a lényeg, hogy ha majd eljön ilyen idő is, akkor tudja kezelni. Tudja megbeszélni. Tudjon tovább lépni a sérelmeken. Tudjon kompromisszumot kötni akár. Ne az legyen, hogy hallgat, vagy makacskodik, vagy magából kikelve üvölt... Ne!


Hát, ennyi. Most írhatnám, hogy legyen hűséges, ne legyen nőcsábász, legyen (viszonylag) egészséges, legyen ápolt, stb. De ezek olyan alap dolgok. Most csak a különlegesebb igényeket írtam fel. Ilyen kapcsolatot keresek. Vagyis olyan férfit, aki alkalmas ilyen kapcsolatra. Mi alapján tudom kiszűrni, hogy az adott férfi rohadtul nem alkalmas ilyenre? és mi alapján tudom kiszűrni, hogy alkalmas?

Ami a családalapítást, gyermekvállalást illeti, igen, a jövőben akarok. Szerintem ez elég alap, az élet legnagyobb kalandja, az élet legnagyobb kihívása, és az élet legnagyobb ajándéka a gyerek. Persze, hogy akarok. De szerintem aki szeret kipróbálni új dolgokat, új kihívásokba szívesen vág, stb., annak alap, hogy ezt se hagyná ki...


2021. máj. 14. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most ehhez még milyen hozzáfűznivalót vársz?

Ezek a dolgok idővel fognak kiderülni, nem az első két randin.

2021. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Olyan mint ha egy tini naplóját olvastam volna...
2021. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek jelek, aminek alapján tudni lehet, hogy mennyi új inger lesz a kapcsolatotokban évek múlva. Meg ez az egész gondolatcunami... Mintha nagyon be lennél feszülve ettől a témától, erősen túlgondolod a dolgot. Olyat keress, aki tetszik külsőre, szimpatikus, jó vele beszélgetni, érdekled és törődik veled.
2021. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 peca1000 ***** válasza:
23%

Tehát egy álompasit keresel.


Nem, èn nem ilyen vagyok (szerencsére).


Nagyon nehéz dolgod leszivel a többi nők zöme is erre vágyik.

2021. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az elvárásokat sorolod, de ugyan ilyen nyitott lennél azokra amit meg a férfi vár el? Vagy minden csak neki kell csinálni a te elgondolásod szerint?
2021. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!