Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történne, ha hirtelen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne, ha hirtelen egy varázsütésre minden férfi passzívvá válna?

Figyelt kérdés

Ez lenne a legegyszerűbben módszer arra, hogy a nők megtanulják a kegyetlen férfisorsot.


A férfiaknak nem kellene semmit tenni, csak nem csajozni, a bétáknak nem pénzelni az asszonyt.


Most biztos lesz sok komment, hogy inkább kaktusszal maszturbálnak, minthogy velünk legyenek, de ez csak frusztráció. Vágynak ők is a szexualitásra...


Mi lenne, ha tényleg minden férfi leállna és a nőknek kellene kezdeményezni? Az instamodelleknek is? Ha még nekik is meg kellene élni a visszautasítást?



2021. máj. 16. 05:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%

Persze, hogy ezt kellene csinalni. A nok leteleme a figyelem. Anelkul nem tud letezni az egojuk. Az arabok sem veletlenul rakjak oket zsakruhaba.....



36F incel

2021. máj. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Velem azt hiszem semmi. Én korábban is mertem kezdeményezni annál, aki tetszett. Volt visszautasítás is, meg siker is.
2021. máj. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Velem semmi, évek óta egyedül vagyok nőként, orgazmusom biztosabb egy vibrivel mint egy futó kapcsolatban, komoly kapcsolatra meg csak értelmes, férfias férfit keresek, olyat, aki szeret férfi lenni és például szívesen kezdeményez. Ha nem teszi, maradok egyedül, nem fogok kardomba dőlni.
2021. máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

A biológia mindig a létfenntartás és a fajfenntartás szempontjait veszi figyelembe. Tegyük fel, hogy a férfiak tesztoszteronszintje ugyanolyan lenne, mint a nőké, és összességében sokkal kevésbé kívánnák a szexet.


Először is lenne egy általános népességcsökkenés a Földön. Egyéni véleményem szerint, ez még jót is tenne (minek ide milliárdnyi afrikai meg ázsiai).

Azonban miután pár milliárd fővel csökkent az emberiség létszáma, a nőkben elkezdene dolgozni a biológia és az ösztön a fajfenntartásra megerősödne. Ez azt jelenti, hogy ők lennének a magasabb tesztoszteronszintűek, ők kívánnák jobban a szexet.


DE!


Mivel egy nő csak egy férfitól tud teherbe esni, ezért a szelektálás ugyanúgy meglenne és még nehezebb lenne. Szó sincs arról, hogy onnantól minden férfi labdába rúghatna! Hanem pont, hogy MÉG JOBBAN az alfahímek felé irányulna a vonzalmuk. A társadalom is ennek a változásnak megfelelően alakulna át. A legvonzóbb férfiak aféle kiskirályok lennének, a béták pedig rabszolgák.

2021. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

"(minek ide milliárdnyi afrikai meg ázsiai)"

Nem kicsit vagy rasszista. Úgy általában kevesebb ember kéne, de ha megnézed a bolygót, nézd meg Afrika, Ázsia méretét és nézd meg Európát. Ez talán magyarázatot ad arra, belőlük miért van több. Azért mert te nem szereted őket, nem vagy értékesebb náluk egy kicsit sem. Sőt: először a gyenge hullik el, nektek kell menni, mert nem tudjátok a génjeiteket örökíteni.

2021. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Akkor egyedül maradnék. Egyedül is teljesen jól vagyok... Csinos vagyok, sportolok, jó munkám van, vannak barátaim.

- Egyebként, a Nők eddig is kezdeményeztek....(jelekkel, főleg non-verbális jelekkel) - Szerinted mi nem kaptunk elutasitast? Csak mi nem nyavalygunk, rinyálunk, hogy "jaaaaaaj, a sikeres, gazdag pasik, vékonyabb csajokat valasztják brühühuühűű 🤧)

2021. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Nőként eddig is mertem lépni, ha valaki tetszett. Eztán is lépnék a férfi felé, aki beindít. De akkor sem egy ilyennél próbálkoznék mint ti. 😊 Szerencsére mindig sikerült azt a jól kinéző férfit megszereznem, akit kinéztem magamnak. Szóval én emiatt nem aggódom.
2021. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Legfeljebb még kevesebb férfi jutna szexhez. Te biztos nem lennél azok között, akiket topmodellek akarnak felszedni.

A te életed mennyiben változna meg, ha nem a Géza szedi fel a Julit, hanem a Juli a Gézát? Ugyanis egy párkapcsolathoz, de még alkalmi szexhez is, elengedhetetlen a kölcsönös vonzalom.

2021. máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%

Dehat nektek, noknek, nem is szamit a kulso, csak a szeemlyiseg szamit, meg hogy torodjon veletek a pasi, nem? 🤣


Legalabbis ezt szajkozzatok.....



36F incel

2021. máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Aki azt mondja, nem számít a külső, az hazudik. De az nyilván kevés egy komoly kapcsolathoz. Míg szexkapcsolatnál, egy éjszakásnál meg inkább ez kerül előtérbe, de ott sem jelenti, hogy csak ez számít.
2021. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!