Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan emberrel, akinek +10 kilóval "nem kellettetek", fogyás után viszont mégis?

Figyelt kérdés

Nyilván ez a dolog nem nyílt, de mi más állna a háttérben, ha nem ez.

Jártatok már hasonlóan?


2021. máj. 16. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nyilván mindenkinek fontos a külső, ezen kár lenne fennakadni. De nekem valószínűleg mindig bökné a csőröm, hogy ha kicsit meghízok, már nem fogok neki tetszeni, pedig ki tudja, lehet terhesség vagy hormonok vagy bármi miatt hízni fogok, pedig én világ életemben vékony és sportos lány voltam, de akkor is, bármi lehet. Szóval én így nem tudnék járni vele.
2021. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Én igen, aztán jött a karantén és a Tinder világában megint nem kellek senkinek.
2021. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze, fontos a külső. Csak én úgy gondolom, ha valaki megfog, akkor megfog husibban is. Mert nyilván nem extrém elhízásról van szó, hiszen ott 10 kiló mínusz sem oszt, vagy szoroz.
2021. máj. 16. 22:23
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Hát, vannak, akiknek a legkisebb túlsúly sem tetszik. Például én (első válaszoló vagyok). De igaz, a jelenlegi páromon ennek ellenére van kb 10 kg felesleg, mert mással nagyon megfogott😀Jóképű, magas, passzolunk mint pár, és nagy a farka😂Szóval van ilyen is, de alapvetően eddig én sem jöttem össze túlsúlyosokkal.
2021. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, és ennek nem sok köze a külsőhöz. Úgy értem ezt, hogy ha én egyszer nem kellettem valakinek akármilyen indok miatt, akkor ha később megkeres, én már soha az életben nem akarnék tőle semmit. Ez lehet amiatt, mert túl soványnak, vagy túl kövérnek talál. Lehet épp amiatt, mert nem tetszik neki az éppen aktuális élethelyzetem, az öltözködésem, akármi. Természetesen megértem és elfogadom, ha valami miatt nem kellek, csak akkor az számomra végérvényes.

Nekem van más helyzetből példám. A külsőmmel sosem volt gondom, viszont szegényebb családból származom. Egyszer udvarolt nekem egy férfi, akinek nagyon tetszettem külsőre, de zavarta az anyagi helyzetem. Állandóan megszólt emiatt, nyíltan fikázta a ruháimat, mert szerinte nem voltak elég drágák. Nekem alapból visszataszító volt ez a viselkedés, de hát azzal én is egyetértek, hogy mindenki a magához hasonlókkal érzi jól magát. Onnantól számítva hogy ismerkedtünk rá kb 2 évre jobb lett az anyagi helyzetem (még ekkor is csak 20 éves voltam), ezért már tudtam jobban öltözködni, de ezen kívül semmi nem változott rajtam/bennem. Na ez a férfi akkor újra ismerkedni akart velem, de köszöntem nem kértem belőle.

2021. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Hmm... Nem hiszem hogy felszínesnek kéne tartani valakit mert nem jön össze olyannal akihez nem vonzódik, ugyanakkor azt sem tartom jó ötletnek, hogy egy ilyen emberrel összejöjjek. Sok más ember van a világon, akikel tiszta lappal indulhatunk egymásnál.
2021. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ha úgy nem voltam neki jó, akkor vékonyabban se legyek.
2021. máj. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szexre igen, komolyra nem hinnem. mondjuk en -10 kiloval mar konkretan csontvaz lennek, tehat nem annyira erzem at.
2021. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy aki plusz 10 kilóval nem akart engem (túlsúly, oké, de azért nem kóros elhízás), az mínusz 10 kilóval sem engem akar, hanem a formás(abb) testemet. Én meg nemcsak egy test vagyok. Márpedig 10 kilóval kevesebben ugyanaz az ember vagyok, mint előtte. Ha a személyiségem ennyi túlsúllyal nem fogta meg eléggé ahhoz, hogy így is belém szeressen, akkor amúgy sem egymást keressük.

Ha meg tényleg csak arról van szó, hogy ennyit számít neki az a túlsúly, hogy képtelen miatta vonzódni, akkor meg azért nem akarok vele kezdeni. Én nem vagyok az a típus, aki állandóan figyelgetni akarja a mérleget, meg nonstop azon stresszel, mit eszik, mennyit mozog, stb. Csomó dolog sokkal fontosabb számomra az életben.

2021. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Rám igaz.

Viszont most újra visszahiztam, és újra nem kellek senkinek😀

2021. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!