Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többet érezhet irántam ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érezhet irántam ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy ideje megismertük egymást. Nem párkeresésnek indult, most sem arról szól. Barátok vagyunk, de nekem kezd túlságosan ragaszkodónak tűnni, ezért merült fel bennem a fentebb olvasható kérdés.

Én önszántamból nagyon ritkán, szinte sose keresem, ő pedig majdnem minden mozzanatáról/történéséről beszámol nekem, reggel mindig ír valamit, amikor felkel. Ha rákérdezek valamire, akkor általában mindig azt mondja, hogy majd videóhívásban elmondja, stb. Nem egy magányos csaj, elég talpraesett, széles kapcsolati hálóval, szóval nem én vagyok az egyetlen ember az életében. Lehet valaki pusztán barátként ennyire ragaszkodó, vagy ő már többet érez?


2021. máj. 17. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen igen! Akit érdekelsz, a nyomodban fog járni ezt tanuld meg! Ha bejön hívd el most egy kicsit ''más'' találkozóra, és beszéljetek erről, ha nem is tetszik úgy, akkor is.
2021. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben ez lehet annak is a jele :) Vagy csak egy mély barátságnak :) Majd úgyis kiderül idővel.
2021. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szeles kapcsolati háló.Aham..Iamerős.

"Reggel mindig ír valamit."

Jah ,és azt széküldi vagy 50 főnek.És majd videohívasban megbeszeli mindenkivel.


Ébresztő,bilibe lóg a kezed.

2021. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek embereket, akiknek ebből áll egy szimpla barátság.
2021. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!