Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak barátként tekint rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak barátként tekint rám és mint ember kedvel, akkor miért tiltott le az a lány, akitöl többet szerettem volna barátságnál??

Figyelt kérdés

Tegnap délután megbeszéltük, h többet érzek iránta, de ő mondta, h barátként gondol rám, sose érzett semmit irántam..rosszul esett de én ezt elfogadtam megértettem nem akadtam ki rajta


Úgy gondoltam, h folytatjuk a beszélgetést mintha mi se történt volna mert sok közös témánk van


Szóval irni akartam neki ma délután az egyik közös hobbink kapcsán de letiltott mindenhol, nem tudtam elérni sehol


Miért csinálta ezt, ha csak barátja vagyok neki és én kulturáltan elfogadtam a döntését??


Fél éve ismerjük egymást ha ez számit



2021. máj. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
lehet, kinos lenne neki mar igy ezek utan baratkozni, hogy te egyertelmuen tobbet szerettel volna. egyszerubb letiltani es elvagni minden szalat, minthogy elmagyarazza, hogy ne keresd tobbet stb stb. fura, de van ilyen.
2021. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a közös hobbitok?
2021. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Mert így már kellemetlen lenne veled tartani a kapcsolatot.
2021. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tiltásos dolog szerintem annyira gyerekes, főleg, hogy te elfogadtad a döntését. Mintha ez mindent megoldana, teljesen más személyiség lett ettől. Felnőtt emberek meg tudják beszélni az ilyet. Max. mondhatta volna, hogy ebben a helyzetben jobb lenne ha nem találkoznátok/beszélgetnétek gyakran és csak akkor tílt le ha te nem tartod tiszteletben ezt.
2021. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lehető legjobbat tette veled, igy hamarabb elmulnak az erzeseid iranta.
2021. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ügyes és humánus a lány.


Így legalább elfogadod hogy valószínűleg külsőt illetően nem egy ligában játszotok.

2021. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!