Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy húszas évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy húszas évei közepén járnó nő, aki soha nem tetszett még senkinek?

Figyelt kérdés

Senkinek értsd: TÉNYLEG senkinek, nem csak pont azoknak nem, akik neki tetszettek.

Ismertek ilyet? Esetleg van még itt rajtam kívül ilyen nő? Van valami megoldás, vagy örökre egyedül maradok?


2021. máj. 18. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Válaszolj az itteni incelek privát üzeneteire, és pikk-pakk le lesz beszélve 4-5 randid.
2021. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Miért van olyan érzésem, hogy csak arra vagy kíváncsi, hogy hány privát üzenetet kapsz egy ilyen kérdés kiírására? Ilyen nő nem létezik. Amennyiben valós vagy és írsz nekem egy privát üzenetet hajlandó vagyok találkozni veled. Ha bejövök neked, meg van oldva a problémád, ha nem jövök be neked, akkor hajlandó vagyok segíteni, hogy találj magadnak pasit.


Na? (100%, hogy nem fogsz írni...)

2021. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Basszus, ezeket a privátos dolgokat komolyan gondoljátok? Van olyan, aki hajlandó lenne látatlanban randizni velem, mert biztos benne, hogy dugható vagyok? Jesszus, creepy.

Nem mellesleg azért kapok privátot, mert NEM TUDJÁK, HOGY NÉZEK KI (!!!), mikor elküldik.

2021. máj. 18. 16:21
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

" Amennyiben valós vagy és írsz nekem egy privát üzenetet hajlandó vagyok találkozni veled. Ha bejövök neked, meg van oldva a problémád, ha nem jövök be neked, akkor hajlandó vagyok segíteni, hogy találj magadnak pasit."

Férfiként nekem is mindig ez lenne a leglogikusabb megoldás. Ha nő vagyok, és soha nem jövök be senkinek, az az alap, hogy tinderre, meg gyakorira fellépek, és mindenkivel megismertetem magamat. Nagyon örülnék, ha valaki elmagyarázná, hogy a nők ezt miért nem csinálják. Ezért mondom h csajként arany életem lenne, de mintha az ő szemükben nem létezne ez a logikus, egyenes út, ezek a megoldások, hanem csak ilyen érzelmekben vesződnének.

Am nem személyeskedek a kérdező ellen, nem bántani akarom, csak tényleg nagyon nem értem, hogy létezhet ilyesmi. Még ha dagadt is vagy, csomó dagadt fétises itt van. Anorexiás fétises is. Mindenkit megdugnának, még ronda nőket is keresnek. Tehát RONDA, kifejezetten egyedüli élő, sérült nőket is keresnek. Nem biztos, hogy jó kapcsolat lehetne belőle, DE legalább keresnek. Én úgy, h edzek, a legjobbamat adom, tanulok, soha nincs felkérőm, udvarlóm, mert férfi vagyok, de ők még ha igénytelenek is, akkor is csupa lehetőség van előttük.

2021. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Én teljesen komolyan gondolom. Mi ebben a creepy? Az, hogy nem vagyok egy felszínes szemétláda?
2021. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Mindenkit megdugnának, még ronda nőket is keresnek."

Woooow, ez aztán motiváló. Minden vágyam, hogy ürítőlyuknak legyek használva.

2021. máj. 18. 16:27
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van. Csúnya, elhízott, introvertált vagy ezek kombinációja.
2021. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg tölts fel egy képet, hogy hogy nézel ki, igy látatlanban elég nehéz megmondani, mi lehet a gond és min kéne változtatni.
2021. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

#4: Kevés dologban vagyok olyan biztos (és a tapasztalataim is ezt igazolják), mint abban, hogy ezek a lányok (már amelyik tényleg lány, mert a többsége troll) valójában szépek, de minimum átlagosak.


Egy mentális betegségben szenvednek, amivel önmagukat teszik bele egy negatív spirálba, amint itt is látható. Vagyis kijelentik, hogy ők senkinek (értsd: tényleg senkinek) nem tetszenek - ami lehetetlenség. Aztán ha rájuk írsz, akkor nem írnak vissza, mert szerintük creepy vagy, ha így látatlanban találkoznál vele, ha képet kérnél nem küldenek, mert biztos csúnyának látnád őket, tehát sakk-mattot kapsz tőlük.


Ezek azok a nők, akik akár Victoria Secret modellek is lehetnének, de az esélyét sem adják meg az ismerkedésnek, mindent megtessznek azért, hogy senki ne akarjon velük ismerkedni, mert minden lehetőségtől elzárkóznak.


Figyeled, nem azt ajánlottam fel neki, hogy megdugnám, hanem, hogy segítek neki, hogy bepasizzon. Más ember komoly pénzeket kifizet ennél silányabb mentorprogramokért, amikor valaki segít neki. Egy magánpszichológusnak 10-20 ezer az óradíja. Én ingyen felajánlanám neki a segítségemet, de nem kér belőle.


Helyette kiír a gyakorira egy ilyen kérdést.


És még az itteni incel férfiakat szidják...

2021. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
34%

Én is ezt érzem, pedig amúgy nem tartom magam rossz palinak. Valami hiányozhat belőlem. Lehet, hogy a másikban van az, amit keresünk?


Nosza, próbáljuk meg látatlanban!


33/F

2021. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!